środa, 11 maja 2016

poszukiwany ... poszukiwana ...

Zrobiłeś pracę na nasze wyzwanie? 
A może dodatkowo przygotowałeś kurs DIY ?
Have you made any work for our challenge?
Can you additionally prepare a course of DIY?

Od dziś rusza na naszym blogu nowa seria zatytułowana DIY ... Będziemy szukać osób, które nie tylko bawią się z nami, ale jeszcze dodatkowo "przy okazji" uzupełniają swoje posty o kursy "krok po kroku". Jeśli więc chciałbyś, aby Twój kurs pojawił się na naszym "piaskownicowym podwórku", wykonaj pracę na nasze dowolne wyzwanie.  A potem pokaż nam i innym, jak ją wykonałeś. Najlepsze kursy będziemy publikować dzień po ogłoszeniu wyników danej zabawy. Mamy nadzieję, że wszystko jest jasne ............ zatem POLUJEMY !!!
 From today on starts our new blog DIY series. We will be looking for people who not only play with us, but also complement their posts with "step by step" courses. If you want to make your course appeare on our blog, do a work for any of our challenges and then show us and others how you've done it. We will  publish the best odds tutorials the day after results of the challenge. We hope, that everything is clear, so let's hunt!!!

Najpopularniejszy i najciekawszy post roku nagrodzimy specjalną nagrodą !!!
Dodatkowo dla Was powstanie podstrona DIY z linkami do Waszych kursów, 
tak by można je było łatwo i szybko znaleźć :)
Mamy też dla Was specjalny banerek :)

The most popular and interesting post of the year will be awarded with a special award!!!
Additionally for you a DIY subpage will be built with links yours courses,
so they can be found easily and quickly.

We have for you a special banner:)
 

1 komentarz:

  1. Na zabawę z recyklingiem wykonałam album z rolek po papierze toaletowym, do którego dołączyłam kurs na jego wykonanie: http://jadwiga-sercemtworzone.blogspot.com/2016/07/recykling.html
    Proponuję zamieścić kurs na Waszym blogu, być może ktoś skusi się na wykonanie własnego albumu. Pozdrawiam Jadwiga (sercem tworzone)

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP