poniedziałek, 26 września 2011

fotoGRA - PORTRET

Dziś szybko i na temat. fotoGRĘ Wam zaproponuję. Prostą i przyjemną w wykonaniu. Fotograficzny portret musicie wykonać. Prawda, że idealny temat?

Zdjęcie z szablonu pochodzi z TEJ strony

Portrety mogą być różne. Dzieci, dorosłych, kobiet, mężczyzn, zwierzaków. Jedyna zasada, której musicie się trzymać to zdjęcie samej twarzy.

Ekipa Piaskownicy w taki oto sposób poradziła sobie z tym zadaniem.

Anita

Makówka

Katasiaczek


Ibisek


Flora

Oliwiaen

Nulka
Na Wasze portrety czekamy do 4 października.

sobota, 24 września 2011

Scraplift#25 - wyniki

Z miłą przyjemnością chciałabym ogłosić, iż ostatnią edycję scrapliftu i zarazem bon o wartości 30zł na zakupy w sklepie makowepole.eu wygrała Barbarella. Serdecznie gratulujemy!

Oto zwycięska praca:

  
Zaraz za nią, na drugim miejscu znalazła się praca Fasoolki. Również serdecznie gratulujemy!Zapraszamy do kolejnych wyzwań. 

wtorek, 13 września 2011

Scraplift#25 Ibiska

Witajcie w to piękne wrześniowe popołudnie. Jakoś cicho ostatnio na naszym piaskownicowym blogu. Czas kończyć już wakacyjne leniuchowanie i zabrać się za scrapowanie. Dzisiaj zaproponuję wam do liftowania pracę Melle Séverine, która bardzo ucieszyła się, gdy pytałyśmy o pozwolenie na lift:
Welcome on this beautiful September afternoon. It's been a bit quiet on our Piaskownica blog lately. It's time to say goodbye to summer laziness and get down to some serious scrapbooking Today I propose a scraplift of this LO by Melle Severine who was very happy to answer our scraplift request: 


Przy okazji tego wyzwania miałyśmy niesamowitą przyjemność pracy na papierach sponsorowanych przez nowy sklep makowepole.eu. Dla zwycięzcy tego wyzwania przygotowana jest wspaniała nagroda - bon na zakupy w tym sklepie:

We also had the pleasure to work with papers sponsored by a new store makowepole.eu. The winner of this challenge will get a fantastic prize - a shopping coupn to the store: Oto prace wykonane na papierach sponsorowanych:
Here are our lifts on sponsored papers: 

Anna-Maria

Katasiaczek

Makówka

A oto pozostałe prace przygotowane na to wyzwanie:
and here are the rest of LOs: 

Ki

Muma

Nulka

Serdecznie zapraszam do zabawy!
You are heartily welcome to join the fun! 

czwartek, 8 września 2011

Recykling #7 DŻINSY - wyniki

Dziewczyny jesteście niesamowite!!!!!taki wysyp prac na wyzwanie dżinsowe zdecydowanie poprawił mi nastrój w deszczowy poranek.Miło mi zakomunikować,że wybór był bardzo trudny ,ale zdecydowanie wygrywa :
Vernon


na drugim miejscu z tą samą ilością głosów:

Pracownia weekendowa

 i GaaleZaraz za nimi jest dinozaur Asi .Notes Maryszy też wszystkich zachwycił-ale niestety zapomniałaś go podlinkować:/.Dlatego przypominam o podlinkowaniu prac do odpowiedniej zabawy , dziękuję za udział i zapraszam do kolejnych wyzwań.Mam już dla was cos ciekawego w zanadrzu.

pozdrawiam An

sobota, 3 września 2011

Graj w kolory # 25 - wyniki

Witam wszystkich w sobotni poranek!
Z przyjemnością informujemy, iż 25 edycję kolorów wygrała Noomiy.
Oto jej zwycięska praca:Serdecznie gratulujemy!!!