niedziela, 30 maja 2010

CardLift #15 - wyniki

Dawno edycja cardliftu nie była tak zróżnicowana jeśli chodzi o formę prezentowanych prac. Wykazałyście się sprytem i pomysłowością interpretując jakże popularny obecnie motyw "motyla". Bardzo ów fakt cieszy :)

Nie przedłużając ... zwycięzcami obecnej edycji zostają arte banale i asica.p !!! Obie zaprezentowały dla nas po dwie prace i obie podwójne interpretacje wzbudziły nasz zachwyt.
Pozostałe uczestniczki edycji: ona_i_ja, u_Alojka, Habka, ikrinka, Moniś-ka, Katarynka, Tores, dziurka, Laila, Tusia, juliettqa, Mrouh, Jug0, Lily, HendMejdBajKejt.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do kolejnych wyzwań :)

środa, 26 maja 2010

Monochromatycznie #9 - SZARY

Jakiś czas temu, kiedy to znakiem charakterystycznym tegorocznego maja stał się deszcz postanowiłam poprowadzić najbliższe wyzwanie monochromatyczne. To musiał być SZARY, szarość, szarości, szarzyzna... zawsze staram się w życiu znaleźć plusy w każdej, teoretycznie mało optymistycznej sytuacji, teraz zachęcam do tego Was... szary jest piękny, trzeba tylko podejść do niego z otwartym sercem i chęcią wydobycia tego piękna. Patrzcie jak doskonale poradziły sobie z tym wyzwaniem moje piaskownicowe koleżanki:

"SZarodziejski" scrap Ibiska:


"SZłodka" praca Oliwiaen:


SZalony LO's Makówki:


craftowa praca Mamuty:


vintage'owa kartelucha Kobens:


SZare, filcowe etui na okulary wykonane przez Anitkę:


oraz dwie, fantastyczne, delikatne digi-scrapy Ki:
Macie cały deszczowy tydzień na nadsyłanie prac na to wyzwanie; do następnej środy 2 czerwca.

środa, 19 maja 2010

CardLift #15

Są takie delikatne i niepozorne a równocześnie mają w sobie tyle wdzięku - MOTYLE - bo o nich mowa zainspirowały mnie do zaproponowania wam poniżej kartki do liftu.

They're so delicate and inconspicuous, but graceful at the same time - butterflies. They inspired me to propose this card for you to lift.
Kartkę znajdziecie na blogu Stamping Mathilda ---> klik ...
You can find the original at Stamping Mathilda's blog ---> here


Na wasze prace czekamy do 28 maja ... nie spóźnijcie się :) Liczymy na was !!!
Poniżej prace naszej załogi.

We're waiting for your interpretations through May 28th -
don't be late, we're counting on you!

Oliwiaen

Anita

Ki ... kartka

i dwie prace w wersji digi :)Kobens

wtorek, 18 maja 2010

Rękoczyny # 3 Edit - wyniki

Niezmiernie cieszy mnie, że dzięki wyzwaniom craftowym, okazuje się że nie tylko świetnie scrapujecie ale i rękoczyny nie są Wam obce:) Tym razem najwięcej głosów zebrała ozdoba wykonana przez Natolinkowo:A po pietach deptała jej Kadabra:Gratulujemy dziewczyny!

Pozostałe, jakże różnorodne ozdoby warto obejrzeć u pozostałych dziewczyn, którym dziękuję za udział w zabawie: Dusiowa, Juliettqa, Poranna, Katarynka, Asica p, Malflu, Alegria, Madzioza oraz spóźniona Arte-banale.

konkurs digi-scrap ... wyniki

Dziękujemy wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasz apel
i nadesłały nam swoje prace digi. Cieszymy się, że zechciałyście wspólnie z nami pobawić się w ten sposób.

Aaa aaaa ... zwycięska praca należy do Mariki - gratulujemy !!!


Marko proszę skontaktuj się z nami mailowo w sprawie wygranej. Przypominam, że w ramach nagrody poprowadzisz gościnnie jedną z naszych zabaw :)

piątek, 14 maja 2010

ScrapLift #15 Ibiska - wyniki

Dziękujemy Wam za udział w kolejnym wyzwaniu scrapliftowym. Przewagą kilku głosów w naszym głosowaniu wygrała praca Uli:

Ula, serdecznie gratulujemy!

W zabawie udział wzięły również:

Kitty, Enthia, Asica_P, Plakatówka, Terceps, MonaLisa, Dul oraz Olennka


czwartek, 13 maja 2010

UWAGA !!! ogłoszenie ... / Attention please!

W związku z awarią, która miała miejsce na naszym Forum Art Piaskownicy i utratą części maili z nadesłanymi pracami digi na nasz rocznicowy konkurs, zwracamy się do Was z gorącą prośbą o ponowne ich nadesłanie do dnia 15 maja. W tytule maila prosimy wpisać nazwę: "konkurs-digi-scrap" ....

Równocześnie przepraszamy za opóźnienie terminu rozwiązania konkursu, mając na uwadze zwłaszcza tych, którzy postanowili dołączyć się do naszej zabawy.

Due to a system failure at Art-Piaskownica we've lost most e-mails containing your digi-scrap entries for our anniversary contest. Therefore we'd like to request you to send your projects again by May 15th, please put "konkurs digi-scrap" in the subject line of your mails.
At the same time, we'd like to apologise for the delay in the results announcement, especially to those partaking in our contest.

Przypominam, że zestaw digi-scrap autorstwa Timboctou można było otrzymać biorąc dział w naszym rocznicowym candy ---> klik

Just a reminder: the digi-scrap set by Timboctou was sent out to those who put a comment under our anniversary candy post ---> klik

Nagrodą będzie możliwość zaproponowania i poprowadzenia dowolnej zabawy na naszym blogu :)

The winner of the digi conest will propose and run one challenge at Art-Piaskownica.

sobota, 8 maja 2010

Rękoczyny # 3 Edit

Wiosna sprzyja zdejmowaniu ciepłych czap z naszych głów, no może nośmy jedynie ze sobą parasole częściej tej wiosny..., ale czemu nie ozdobić naszych głów i główek czymś więcej niż nowa fryzura ?
Proponujemy Wam zabawę w stworzenie sobie niepowtarzalnej ozdoby do włosów. Nie ma ograniczeń w użytych materiałach, wykażcie się pomysłowością a może i odwagą jeśli będziecie je nosić.:)

Oto co będzie nosić na głowach część naszej załogi:

Spring encourages us to take our warm caps off - well, perhaps we should carry umbrellas more often. But why don't we adorn our heads with something more than just a new haircut?
We'd like to present a craft challenge: create a unique hair adornment. There's no limit to the materials used, show off your inventiveness and maybe some courage to waer them in public.:)

Here's what some of our crew members will wear this season:


We're waiting for your projects through May 15th.Anita:Edit:Kamaftut:
Oliwiaen:

Ki:
Mamuta:Na wasze prace czekamy do 15 maja.

piątek, 7 maja 2010

Graj w kolory #15 - wyniki

Jak widać nasze "ogniste" kolory bardzo przypadły wam do gustu. Po raz kolejny wykazałyście się pomysłowością, ciekawymi rozwiązaniami a także frekwencją :) Niekwestionowaną zwyciężczynią tej edycji została kadabra - gratulujemy !


Także pozostałym uczestniczkom ... a są nimi: Katarynka, milqin, plakatowka, Moje miejsce na ziemi, Alegria, Mira, Noamiworld, Paszczata, kasia_g, asica.p, juliettqa, kirke_kasia, olennka ...

Dziękujemy z wspólną zabawę.

poniedziałek, 3 maja 2010

ScrapLift #15 Ibiska

Witam wszystkich majowo! W tej edycji scrapliftu chciałabym zaproponować pracę Wilny. Wilna była bardzo zaskoczona, a równocześnie bardzo dumna z faktu, iż jej praca stała się dla nas inspiracją. Mamy nadzieję, że Wam również się spodoba. Powodzenia!

Welcome in May! In this scraplift edition I would like to propose one of Wilna's LO. Wilna was very surprised but also very proud of the fact that her LO became our inspiration. We hope you also like it. Good luck!


I sam scrap And the LO

A tak z wyzwaniem poradziła sobie nasza załoga:

And here is how our team managed the challenge:

Ania-Maria
Edit

Ibisek
Ki
Kobens

Muma

Oliwiaen

Timboctou