niedziela, 30 sierpnia 2009

.: uwaga :. KONKURS!!!

"WAKACJE W KLIMACIE..." no właśnie, w jakim? To już zależy tylko od Waszej inwencji... może to być scrap z nadmorskim zdjęciem, może poduszeczka z lawendą, którą zebrałyście na wyjeździe, może kartka w klimacie wspinaczek górskich, może pudełko na pamiątki z podróży zagranicznej, folklorystyczna ramka, albo mobil stworzony z wakacyjnych znalezisk - forma pracy jest dowolona, liczy się oddanie nastroju miejsca, chwili.

Na najbardziej klimatyczną craftową pracę czekamy do 19 września. Zdjęcia prosimy przesyłać na piaskownicowy e-mail: artpiaskownica@gmail.com
prosimy o niepublikowanie prac na swoich blogach przed 20 września!

Nagrodą dla wyłonionego przez głosowanie zwycięzcy będzie kwota 50 zł. do zrealizowania w sklepie I lowe SCRAP!!!20 września wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na blogu art-piaskownica i od tego momentu przez tydzień macie czas na głosowanie na Waszym zdaniem tę najbardziej klimatyczną (komentarze anonimowe nie będa brane pod uwagę).
28 września ogłosimy na blogu zwycięzcę konkursu wybranego przez Was. Oprócz oficjalnego głosowanie odbędzie się jeszce jedno-wewnątrz piaskownicowe; osoba która zostanie wybrana przez nasza załogę otrzyma nagrodę niespodziankę :)

piątek, 28 sierpnia 2009

Mapka #7

Dzisiejszą mapkę pochlapała i namazała Anna Maria. W założeniu miała być mapką kartkową, ale można pokusić się również o zrobienie w/g niej scrapa, folderu, zakładki czy czego tylko nam dusza i wena podpowie.
Tym razem bawimy się równolegle z Wami. Na Wasze prace czekamy do 04.09

czwartek, 27 sierpnia 2009

CardLift #8 - wyniki

Dziewczyny jesteście niesamowite! tyle interpretacji i jakie różne :0 jesteśmy zachwycone. W wyniku głosowania wyróżniamy tym razem aż 4 prace z największą ilością głosów :)

EDIT: w zabawie z równie ciekawymi pracami udział wzięły :---> klikDostarczyłyście nam wiele emocji, mam nadzieję,że z nastaniem września liczba uczestniczek wzrośnie :)
pozdrawiam

środa, 26 sierpnia 2009

Przepis na ... #9 - edycja Katasiaczka

min 3 kwiaty
brokat
szkło/lustro/akryl
tylko 3 kolory nie licząc zdjęcia
organza/tiul/koronka
at least 3 flowers
glitter
glass/mirror/acrylic piece
only 3 colours (photo excluding)
chiffon/tulle/lace

Taki sobie przepis wymyśliłam. Prawda, że sympatyczne połączenie. Mam nadzieję, że będziecie się przy nim dobrze bawić.
That's the recipe I composed. Isn't the combination nice? I hope you'd have fun cooking Smile

Tak wyglądają "wypieki" naszej ekipy
And here are the "cookies" of our crew


Mamuta
Ki
Oliwiaen
Timboctou

Katasiaczek


Na Wasze prace czekamy do 02.09 :)

We wait for your baking results by September 2nd

środa, 19 sierpnia 2009

CardLift #8


Czytam maila i nie wierzę własnym oczom... więc je przecieram i czytam jeszcze raz...czytam, że dziewczyny z "Art-Piaskownicy" postanowiły mnie wyróżnić (m n i e?!) za moje prace i zapraszają mnie do poprowadzenia jakiejś zabawy - wybór należy do mnie. I jeszcze pytają "Co ja na to?!". A ja... (przyznam się po cichutku Wink) skakałam z radości... Jestem raczkującą kartomaniaczką, blogi scrapkowe odkryłam w marcu tego roku, a w kwietniu - właśnie dzięki "Art-Piaskownicy" - dostałam ogromnego powera do zrobienia pierwszej bez okazyjnej kartki - kartki z natchnienia... za co mogę publicznie podziękować - DZIĘKUJĘ!!!
I was reading that e-mail hardly believing my own eyes... I rubbed them and read again... and again, to realise that Art-Piaskownica gals had decided to honour me (me?!) for my projects and asked me to run a challenge of my choice. And they even asked what I said to that! And I was - I admit - jumping for joy! I'm a complete biginner in cardmaking, I discovered scrapbooking blogs this March, and in April Art-Piaskownica motivated me to make my very first no-occassion card, an inspired card - for which I want to say in public: THANK YOU!

Bardzo się cieszę z dzisiejszej zabawy, bo mam możliwość zaprezentować szerszej publiczności wspaniałą kartkę autorstwa Jak Heath. Zauroczyła mnie i zainspirowała. Mam nadzieję, że i Wam wybór przypadnie do gustu. Bawcie się, interpretujcie, inspirujcie...
Dziękuję za TO wyróżnienie - dostałam ogromny zastrzyk energii Very Happy
I'm so happy with today's challenge, as I can present an excellent card by Jak Heath. It absolutely enchanted and inspired me. I hope you'll also like it. Have fun, interpret, be inspired...

Thank oyu again for the honour - it's like an infusion of energy!

A to są nasze interpretacje:Here are our interpretations:
Ania -Maria
Anita
Ki

Mamuta

Na Wasze cardlifty czekamy do 26.08. Miłej zabawy :)Leave the links to your cardlifts by 26.08

wtorek, 18 sierpnia 2009

Wyniki ScrapLiftu #8 Makówki

Bardzo się cieszę, że zaproponowana przeze mnie praca stała się inspiracją do powstania kilku radosnych, letnich stron:).
Spośród nadesłanych wyróżniamy dziś lift Juunki:
Pozostałe, niemniej udane i optymistyczne prace możecie zobaczyć na blogach ich autorek: u Tores, u Ani ze Złotego Brzegu i u Cynki. Dziękuję, dziewczyny, za wspólną zabawę!

piątek, 14 sierpnia 2009

TEMAT - relax

W sierpniu tematem naszego miesięcznego wyzwania był: RELAX.
Poniżej nasze interpretacje:


In August the topic of our monthly challenge was: RELAX.
Here are our interpretations:Anna-Maria


Ania ze Wzgórza


Anita


IbisekKamaftut
Ki


MakówkaMumaNulka
Oliwiaen

poniedziałek, 10 sierpnia 2009

ScrapLift #8 Makówki


Uwielbiam intensywne barwy i wyraziste wzory! Jednak na pewne zestawienia kolorów i deseni nie odważyłabym się w ubiorze czy wystroju mieszkania. Na szczęście pozostaje przestrzeń scrapa, tu przejdzie nawet najbardziej szalona aranżacja.
I love intensive colours and bold patterns! Nevertheless, I wouldn't dare to use some colour/pattern combinations in clothes or home decor. Luckily we have that scrap layout space that'll accept even the wildest arrangement.

Doskonałą inspiracją do radosnych eksperymentów mogą być prace Nahtescrap. Mnie zachwyciła szczególnie ta:
A perfect inspiration to cheerful experiments are Nahtescrap's projects. I was particularly enchanted by this one:

Skusicie się na lift?
Aren't you tempted to scraplift?

A oto co stworzyła nasza ekipa:
Have a look at what our team created:

Anita
Anna-Maria
Katasiaczek
Makówka Muma
Oliwiaen
Na Wasze prace czekamy do 17.sierpnia.
We await your LOs by August 17th.

sobota, 8 sierpnia 2009

Graj w kolory #8 - wyniki

Dziękujemy wszystkim za nadesłanie prac, każda nam się ogromnie podobała a 'walka' w głosowaniu była zacięta. Ostatecznie jako najciekawszą uznałyśmy kartę Juunki:a tutaj pod nickami kryją się kolejne wariacje na temat 'zadanych' kolorów:
piękna praca Kasi_g, jak zwykle niezwykle pomysłowe dwie prace Cynki, wytworna kartka Mariki i słodko-pastelowa kartelucha Rafiji (efekt cudny, wcale nie wygląda na wymęczony) :).
Dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych wyzwań; w najbliższym tygodniu zaproponujemy Wam nowy Scraplift!

wtorek, 4 sierpnia 2009

Przepis na ... Ki - wyniki

Motyw "kot" w moim przepisie został przez was świetnie zinterpretowany ... niektóre pomysły były iście zaskakujące !!! Tym bardziej cieszy mnie wasz aktywny udział w zabawie :)
Nie będę się rozpisywać ... oto zwycięzcy:

Gratuluję !

Ania, Cynka, Kasia_g, Mazmika, Rafija, Aulik, Lena_wz też zrobiły świetne prace - zaglądnijcie koniecznie :) Dziękujemy z wspólną zabawę !!!

niedziela, 2 sierpnia 2009

Mapka # 6- wyniki

Czas na wyniki zabawy w mapkowanie. Tym razem nadeszły 2 prace, w związku z tym prezentujemy obie.

Cynka
Kasia
Rzutem na taśmę, wracająca do świata scrapowego, świeżo upieczona mama - Tores, też zrobiła LO z wykorzystaniem nasze mapki:


Autorkom prezentowanych prac dziękujemy za zabawę.

I jeszcze 2 prace załogi Piaskownicy

Oliwiaen
Ibisek