wtorek, 30 września 2014

KOLORY - wyniki

Czas ogłosić wyniki kolorowego wyzwania (25.08-24.09)! Naprawdę się postaraliście, wszystkie prace są przepiękne i trudno nam było wybrać tą jedną.. w końcu się udało i wybrałyśmy pracę..
It's time to reveal the results of the last colour challenge (25.08-24.09)! It was really difficult to chose only one work - all of them were amazing! And the winner is..Serdecznie gratulujemy i czekamy na wasze interpretacje najnowszego kolorowego wyzwania, które możecie znaleźć >> TUTAJ << !
Congratulations! And we are waiting for your interpretations of the newest colour challenge, which you can find >> HERE << !

czwartek, 25 września 2014

KOLORY - jedno wyzwanie dwa blogi :)

Jakiś czas temu zrodziła się idea zorganizowania wspólnego wyzwania dla dwóch blogów. Dziewczyny z Kreatywnego Kufra zaprosiły nas do wspólnej zabawy, na co przystałyśmy, by pokazać, że razem też można się świetnie bawić! :D A jako że nasze blogi tematycznie znacznie się różnią zdecydowałyśmy się na KOLORY ... oto i one:

CZARNY + SZARY + BIAŁY + jeden dowolny kolor z palety barw


Mamy nadzieje, że przyłączycie się do nas!

Nim jednak to zrobicie koniecznie zapoznajcie się 
z regulaminem znajdującym się poniżej.

A teraz garść inspiracji od dziewcząt z obu DT :)
REGULAMIN :D

Kochani nim przyłączycie się do wspólnej zabawy z Art Piaskownicą i Kreatywnym Kufrem prosimy - zapoznajcie się z poniższym regulaminem tegoż wyzwania !!!

Idea zabawy brzmi: JEDNO WYZWANIE DWA BLOGI - w praktyce oznacza to, że to samo wyzwanie pojawiło się dziś na dwóch rożnych blogach. 
Chcemy w ten sposób pokazać, że można świetnie bawić się także współpracując ze sobą :) 

1. Zadanie polega na wykonaniu pracy w dowolnej technice z zastosowaniem w niej KOLORÓW: czarny, szary, biały plus JEDEN dowolny kolor z palety barw.
2. Na powyższe wyzwanie można zgłosić tylko JEDNĄ wykonaną specjalnie na to wyzwanie pracę ... zgłoszona praca musi być NOWA, tzn. nie może być pokazana ani opublikowana wcześniej niż dzisiejsze wyzwanie, tj. 25 września.
3. Prace do wyzwania zgłaszamy za pomocą "żaby" (programu Inlinkz), znajdującej się na dole wyzwania, do dnia 24 października. Kod ten jest taki sam na obu blogach! Nie ma więc konieczności zgłaszania prac tu i tu. Wystarczy to zrobić na jednym z blogów partnerskich.
4. W swoim poście lub na pasku bocznym bloga należy umieścić BANER wyzwania, który jest taki sam dla obu blogów ... i podlinkować go do bloga Art Piaskownicy albo Kreatywnego Kufra.
5. Spośród wszystkich nadesłanych prac, projektantki obu blogów wybiorą tę jedną, tę NAJ, plus ewentualnie przyznają jakieś wyróżnienia. Wyzwanie to nie jest sponsorowane.
6. Zwycięzca wyzwania zostanie ogłoszony 28 października. Informacja o wygranej pojawi się równocześnie na dwóch blogach.


poniedziałek, 22 września 2014

CRAFTmapka - wyniki

Śpieszę donieść, że nasze wakacyjne wyzwanie z craftMAPKĄ 
sponsorowane przez sklep Galeria Rae wygrywaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 

Pinezka ...


Gratulujemy! Po nagrodę zgłoś się do sponsora wyzwania :)

niedziela, 21 września 2014

Specjalne wyzwanie z INSTADRUKIEM!

Dziś mamy dla Was specjalne sponsorowane wyzwanie. Co to oznacza? Że świetnie się z nami bawiąc, zdobyć możecie również nagrodę od naszego sponsora, którym jest INSTADRUK! :)


Dzięki niemu miałyśmy okazję przetestować printy i stworzyć z nimi albumy wakacyjne. Zobaczcie, co nam z tego wyszło:

wykonała cudny album ze swoich letnich wyprawurzeka romantycznym albumikiemzatrzymała wspomnienia związane z pierwszymi wakacjami z córeczką


wykonała wakacyjny wpis do swojego PL'awykonała albumik z wakacyjnego wyjazdu nad morzeKatasiaczek 
udokumentowała swoje wakacje

 
 

Teraz Wasza kolej!
Wykonajcie album wakacyjny do 15 października, a my wspólnie z INSTADRUK'iem wybierzemy zwycięzcę, który otrzyma bon na wydruk printów oraz nowość: album scrapbook!
No to do dzieła!


piątek, 19 września 2014

Przepis na LO

Witamy Was w kolejnym wyzwaniu scrapowym. Tym razem zmierzymy się z krótkim przepisem na LO, który brzmi:

'Chlap, maź i darcie' :)

To, co brudzimy paluchy? ;-)


Nam wyszło to tak:

nieoceniampookładce


Huma


Teraz Wasza kolej! Macie czas do 18 października:)poniedziałek, 15 września 2014

FOTOgra "Zperspektywy żaby"

Kochani! Tym razem waszym zadaniem jest wykonanie zdjęcia z "pozycji żaby" 
jeśli zastanawiacie się co to znaczy, wyjaśniamy! 
Wystarczy że położycie się na czymkolwiek 
podłodze, tapczanie, trawie itp i wykonacie zdjęcie z pozycji leżącej właśnie :)


nasza załoga leżakowała tak:

nieoceniampookladce leżąc na kocu cyknęła foto
swojej drugiej połowie nurkującej w podwórkowym basenie 
  

we grochy podglądała przyrodę z ziemi ...


Marysza najwidoczniej nie wzruszyła swojego pupila
swoją osobą leżącą z aparatem naprzeciwko


Littewood podobnie ... nawet zabawy nie przerwał ;)


A teraz czekamy na wasze prace! Macie czas do 14 października ...
POWODZENIA!


niedziela, 7 września 2014

CardLift #40

Wracam do gry ... a właściwie wracamy;) Wakacje się skończyły, babie lato w pełni ... jesień za progiem, pora więc ostro zabrać się do roboty :P Dziś na tapecie karteczka autorstwa bardzo sympatycznej kobietki, której nie sposób nie zauważyć w scrapbookingowym świecie. Jej kwiatowe kompozycje podbiły serca wielu z nas ... Tak, tak dziś liftujemy kartkę Klaudii Kszp!
Do wspólnej zabawy w liftowanie zaprosiłam Nats :) 


Poniżej jej praca i kilka słów, które o sobie napisała.

Hej! Nazywam się Natalia chociaż w blogowym świecie jestem znana jako Nats. Moje kreatywne miejsce w sieci to Simple VariationsNa co dzień jestem studentką filologii angielskiej o specjalności kulturoznawczo tłumaczeniowej. Rękodziełem, a w szczególności scrapbookingiem i cardmakingiem, zainteresowałam się około 2 lat temu i niedługo po tym twórcze działania zaczęły pochłaniać prawie cały mój wolny czas. I tak jest do dzisiaj. ;) Jeśli chodzi o moje prace to uwielbiam kontrasty, więc kartki wolę romantyczne, vintage i shabby a LO'sy zwariowane, kolorowe i bardzo energetyczne. I co więcej mogę powiedzieć? Po prostu to kocham i nie wiem czy kiedykolwiek się z tego wyleczę. :) Dziękuję za zaproszenie, i mam nadzieję, że z liftem będziecie się bawić równie dobrze jak ja. ;)A to już prace naszej załogi: Ki wykonała mediową wersję kartki Klaudii...

Asia majstruje postawiła na minimalizm ... i luźną jej interpretacje ;)


natomiast nieoceniampookladce zdecydowała się na delikatny pastelowy miks ...


Na wasze prace czekamy do 6 października. Owocnych poczynań !!!


poniedziałek, 1 września 2014

Rękoczyny GIRLANDA - edycja Littlewood

Halo, halo!
Skończyło się rumakowanie i Art-Piaskownica wraca na standardowe tory. Pora więc zacząć miesiąc od rękoczynów. Wrześniowy temat to GIRLANDA. 
Możecie wykonać girlandę z użyciem tekstyliów, lub, jeśli komuś nie po drodze z igłą i nicią, stworzyć dekor według własnego pomysłu!


Littlewoodowa girlanda została stworzona ze znalezionych, recyklingowych materiałów, więc przy okazji pozbyłam się od dawna zalegających skrawków tkanin. Temat "na roboczo" wygląda następująco:


Uszytą białą girlandę ozdobiłam jeszcze oszczędnym wzorem. Tutaj w użyciu znalazła się farba do tkanin i drewniany stempel. 


Na Wasze prace rękoczynowe czekamy jak zwykle do końca miesiąca :)
Powodzenia!
Załoga AP :)