niedziela, 31 maja 2009

zmiana terminu! mapka #4

Kochani ze względu na pewne terminowe niedopatrzenia z naszej strony zmieniamy termin nadsyłania prac wykonanych na podstawie mapki #4 Na wasze prace w komentarzu do posta czekamy do 4 czerwca!
Dla przypomniania:

sobota, 30 maja 2009

Cardlift #4 - wyniki

Czas na publikację nadesłanych przez was prac. Szczególnie przypadła nam do gustu interpretacja Cynki z makówką w roli głównej.


Kolejne wyróżnienie wędruje do Leny_wz.


Pozostałym uczestniczkom zabawy - Gatto Pazzo, Mmorelia61-Kasi oraz Meanwhile serdecznie dziękujemy za podjęte wyzwanie.

piątek, 29 maja 2009

Graj w kolory #5


Dzisiaj mam zaszczyt zaproponować kolejną zabawę z serii "Graj w kolory". Do obróbki poszło zdjęcie zrobione przez Ulę podczas jednego z wrocławskich spotkań scrapowych w naszej zaprzyjeźnionej kawiarni K2.
Today I would like to propose another color challenge. This photo was taken in coffee K2 by Ula during our monthly meeting in Wrocław.
Czekamy z niecierpliwością na Wasze interpretacje. Poniżej nasze prace.
Looking forward to your proposals and interpretations of the challenge!

anita


anna-maria

 
edit


ki

 
muma

 
oliwiaen

 
patrysha

 
timboctouibisek

wtorek, 26 maja 2009

ScrapLift #4 - Wasze prace

Zakończyła się właśnie czwarta edycja ScrapLiftu. LO Christiane zdecydowały się zliftować tylko dwie osoby - brawa dziewczyny za odwagę ! :)) Poniżej świetne lifty Ani i Cynki :

CynkaAniaDziewczyny, dziękujemy za wspólną zabawę :*

poniedziałek, 25 maja 2009

mapka #4 Ani-MariiWejdźmy w nowy majowy tydzień z nową zabawą! A dlaczego by nie zabawa z mapką... przecież takie wyzwanie idealnie wpasowuje się w te kapryśne, wiosenne dni. Trochę słonka, trochę deszczu - idealna pogoda na scrapowanie!

W tym tygodniu przygotowałyśmy dla Was typowo LO'sową kompozycję, możecie poszaleć, zero ograniczeń materiałowych, kolorystycznych za to 100% doskonalej zabawy. Tradycyjnie mapkowe interpretacje wykonujemy równolegle z Wami. Linki do prac wklejajcie w komentarzach do tego posta do 1 czerwca.

Let's begin a new May week with a new challenge. Well, why not a map? After all, such a challenge ideally fits into these capricious spring days - a little bit of sun, a drop of rain - wondreful weather to sit and scrap.

This week we have a purely LO scrapmap, you can let yourselves go, neither material nor colour limits, just 100 % excellent fun! As usual, our team interprets the map simultaneously.
Please put the links to your projects in the comments to this post by June 1st.

czwartek, 21 maja 2009

Cardlift #4


Zapraszamy do kolejnej zabawy w liftowanie wybranej przez nas kartki.
Tym razem na "warsztat" wzięłyśmy przepiękną kartkę, która daje duże pole do waszych interpretacji..... Jej autorką jest Aija Linna z Finlandii. Zdjęcie oryginału w pełnej krasie poniżej.

We wish to invite you to another cardlift challenge.
This time in our workshop we have a beautiful card that allows a lot of possible interpretations. The card was made by Aija Linna from Finland. Here is the photo of the original:Puśćcie wodze fantazji, pobawcie się kolorem, motywem, pomysłem. Na wasze lifty czekamy do dnia 29 maja. A oto interpretacje koleżanek z piaskownicy, niby ta sama foremka, ale babki jakże różne :D

Just give full rein to your imagination, play with a colour, motif, idea. We wait for your cards by May 29th, please leave teh links to them in the comments to this post..
And have a look at our Piaskownica gals' interpretations: the same sand moulds, so many various sandcakes :DSerdecznie zapraszamy was do zabawy. Linki do swoich prac wstawiajcie w komentarzach.

anai


anita


anna-maria

katasiaczek


mamuta


oliwiaen


patrysha


rosaliaa

timboctou


środa, 20 maja 2009

Graj w kolory #4 - wyniki

Zacznę od tego, że bardzo się cieszę z odzweu na moje wyzwanie. Zdaję sobie sprawę z tego, iż zestaw kolorystyczny nie należał do najłatwiejszych. Dlatego też serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które zdecydowały się z nim zmierzyć :)

Nasze faworytki to:

Kobens


Lena_wz


AddaPozostałe uczestniczki tej zabawy to: Ania, JaneB, Brises, Meanwhile, Cynka.

Dodatkowo pragnę Was zachęcić do obejrzenia pracy Finnabair, która co prawda nie zgłosiła swojej pracy - ze względu na przekroczony termin, ale... żal by jej było nie zobaczyć :)

poniedziałek, 18 maja 2009

ScrapLift #4 - edycja mumyDzisiaj w naszej piaskownicy na liftowej tapecie świetne kompozycyjnie LO Christiane Müller.
Oryginał jej pracy :

Today at Piaskownica we are lift-busy with a superbly composed LO by Christiane Muller.
Here is the original:
I nasze lifty :
And here are our scraplifts:

Ania_MariaMakówkamuma
Was również zapraszamy do wspólnej zabawy. Na Wasze prace czekamy do 25.05. Tradycyjnie prosimy o linki w komentarzach pod tym postem.

Of course feel invited to join the challenge - we wait for your project till May 25th. As always, link your blogs/galleries in the comments to this post.
:*

Przepis na ...Katasiaczka-wyniki

Przepis z czarnym tłem uważam za zakończony i bardzo udany
Wyróżniłyśmy 2 pracePozostałe nadesłane prace
Złoty Brzeg, , Adda, Niccada

Dziękujemy za wspólną zabawę

sobota, 16 maja 2009

Mapka # 3 - wyniki

Mumowa mapka okazała się bardzo wdzięczna w interpretacji i nadeszło sporo świetnych prac.
Według naszej ekipy na wyróżnianie zasłużyły scrapy

Cynki
Tores

Pozostałe nadesłane prace Madzioza, Magda , Niccada, Pomarańczowy kot, Adda, Złoty brzeg


Załoga Piaskownicy również nie próżnowała

Timmoctou

Anna Maria

Muma

Anita

Nulka

Oliwiaen

piątek, 15 maja 2009

Cardlift Oliwiaen - Wasze kartki

Wszystkie nadesłane karteczki mają w sobie to "coś" - ale szczególnie urzekła nas kartka Kobens (zwróćcie uwagę na tło!)Pozostałe prace nadesłały: Ania, Malgwa i Magda.

Wszystkim Uczestniczkom zabawy bardzo dziękujemy za podjęcie wyzwania i gratulujemy udanych efektów!

czwartek, 14 maja 2009

TEMAT - autoportret duszy...

...to temat na ten miesiąc - jak zwykle nasze piaskownicowe grono pozwoliło sobie na pełną dowolność w interpretacji :)

Anai


Anna-Maria


Anita


Edit


Katasiaczek


Muma


Nulka


Oliwiaen


Timboctou