wtorek, 25 sierpnia 2015

GDT - KOLORY - Teresa Klajmon

Witajcie!
Hello!
Lato powoli się kończy i większość z nas będzie musiała niestety wrócić do swoich codziennych obowiązków. Nim jednak to nastąpi chcemy zaprosić Was do nowego bardzo letniego KOLORYstycznego wyzwania z GDT :) Dziś będzie trochę inaczej, bo poza trzema kolorami dodajemy wam dodatkową wytyczną - DŻINS! (w pracy można zastosować papier imitujący dżins!).
Summer is ending and most of us will have to return to daily duties. But before it happens, we want to invite you to our very summerish COLOUR challange with Guest Designer :) Today will be a little different, because besides three colours we give you one more guideline - JEANS (you can use paper imitating this fabric).

A kolory to:
And here are our colours:

biały, żółty i niebieski
white, yellow and blueNasz dzisiejszy gość Ruda Szyje czyli Teresa Klajmon. Witamy!
Today's guest is Ruda Szyje aka Teresa Klajmon. Welcome!

Mówią na mnie Ruda:) Swoją przygodę z szyciem rozpoczęłam jak większość od poszewki i zazdrostki na pożyczonej maszynie. Do szycia podchodzę bardzo praktycznie, szyję głownie to co mi potrzebne od pościeli,  obrusy, kosmetyczki po torby i akcesoria dla dzieci. Rok 2015 to dla mnie rok nauki szycia ubrań dla siebie i na szczęście coś tam wychodzi.  Natomiast Mój blog to dziennik z podróży poprzez nici, ściegi, tkaniny i wykroje, powstał głównie jako samomotywacja i antidotum na słomiany zapał , jak widać  udało  się ! wytrwałam aż do dziś  i kocham to coraz bardziej :)

They call me red-hairedJ.  I started my adventure on borrowed sewing machine and  like most of us I gained my first experience on pillowcases.  I have very practical approach to my hobby,  mainly I make things I need like bedclothes, tablecloth, make-up bag and kids’ stuff. The year 2015 was for me the learning experience in making clothes for myself and I am glad that they look nice. The blog “Ruda Szyje” is my diary of journey through threads, stitches, fabrics and patterns. The main purpose of my blog was  to motivate and encourage me in my ups and downs and  it works!  My journey continues  and I love it more and more.I prace naszego DT. Trzeba przyznać, że są bardzo różnorodne, tak jak nasza załoga :)
And our Design Team works. You must admit, they are as diverse as we are :)

Taja
uszyła dżinsowe etui na telefon
made a jeans phone case 


Anett-art
ubrała swojego misia w dżinsowe spodenki
dressed her bear in jeans pants 


 Yagoshka
 wykonała niezwykłą dżinsową kartkę - można można :P
made an unusual jeans card - yes, you can do it :P

Ki
 stworzyła scrapa z córką na papierze imitującym dżins
made a layout with her daughter, on a paper imitating jeans 


Ela
wykonała wspaniałą torebkę
made a beautiful bag


Na wasze prace czekamy do 24 września! Mam nadzieje, że ta słoneczna paleta kolorów, jak i nasze prace, zainspirowały Was do działania. Jak widzicie możliwości jest naprawdę wiele. Zatem do dzieła! I nie zapomnijcie o dodatkowej wytycznej, którą jest użycie w pracy obowiązkowo DŻINSU!
We wait for your works untill 24th September! I hope that this sunny palette and our works will inspire you to be creative. As you see, possibilities are endless. To work! And don't forget to use jeans - it's obligator!

3 komentarze:

  1. Super! Ale czy użycie "dżinsu" jest obowiązkowe, czy może być a nie musi.. ???

    OdpowiedzUsuń
  2. użycie dżinsu jest obowiązkowe! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne inspiracje, a kartka z dżinsu - suuuper )

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP