piątek, 7 sierpnia 2015

CRAFTmapka - sierpień

Witajcie!
Hello!

Przedstawiam prostą i przyjemną CRAFT mapkę, według której możecie wykonać co tylko chcecie! Nie musicie ograniczać się do papieru, możecie szyć, dziergać, malować, haftować, ozdabiać - po prostu stwórzcie coś pięknego :)
I present a simple and nice CRAFT map, and you can do anything you want according to it! You don't have to limit yourselves to paper, you can sew, knit, paint, emroider, decorate - just make something beautiful :)

Oprócz rozplanowania elementów użyjcie wzorzystego tła (wzór nie musi być geometryczny, mogą to być kwiaty albo inne esy-floresy). Ważne jest, aby tło nie było jednokolorowe!
Beside spacing out the elements of the map, you should use a patterned background (pattern doesn't need to be geometric, it can be flowers or other doodles). The background shouldn't be plain!


Pamiętajcie o umieszczenia baneru w swoim poście i podlinkowaniu bezpośrednio do strony z pracą na Waszym blogu. Więcej o zasadach udziału w naszych wyzwaniach przeczytacie tutaj.
Remember to put a banner in you post and link directly to your work with inlinkz. Here more about rules of participation.


Inspiracje przygotowane przez Załogantki Art Piaskownicy:
Inspirations prepared by Art Piaskownica's Design Team:
 Ki


Yagoshka


Macie czas do 6 września.
You have time untill 6th September.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP