wtorek, 4 grudnia 2012

Mapka Kartkowa i akcja specjalna- ślemy życzenia do Niegowa!

Hej! Słyszałam, że w Polsce miejscami spadł już śnieg? Mam nadzieję, że czujecie już klimat Świąt i między ubieraniem choinek, wieszaniem dekoracji i pieczeniem pierniczków znajdziecie jeszcze chwilę na udział w naszym wyzwaniu! Mamy dziś dla Was podwójne zaproszenie- do zabawy z mapką

Hey! Is it snowing in your place? I hope you feel the Christmas spirit whatever weather you see through the windows! Between trimming the tree, setting decorations and baking christmas cookies we would like to invite you to our new challenge! Well, we have double invitation for you- first is to take part on our card sketchktóra w całości prezentuje się tak:
which look like this:
oraz do przyłączenia się wraz z nami do akcji ROBÓTKA 2012- poświęćcie chwilę na przeczytanie bloga tego niesamowitego projektu, dorzućcie do tego garstkę dobrej woli i przygotujcie kartkę dla któregoś z podopiecznych Domu Pomocy Społecznych dla Dzieci w Niegowie!

also we would love to invite you to join a charity event- ROBÓTKA 2012- It might be a bit hard to understand because the entire website is in Polish, basically we're just asking to send one of your cards to people with mental and phisical disabilities to brighten up their Christmas a bit! Please check the link if you are interested!


A tu już kilka prac naszego zespołu:
Here is some inspiration from our DT:

Lejdi

HumaAntilight


Kasia 


to jak, możemy na Was liczyć? Czekamy na zdjęcia Waszych prac, a mieszkańcy Niegowa czekają na odrobinę magii w te Święta!

so, we're looking forward to seing all your creations and people from Niegowo are waiting for a bit of magic this Christmas! 

4 komentarze:

 1. cudowne te wasze karteeeczki!! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. :)Och, Niegów to moje strony! Bywałam niegdyś u Sióstr, a z podopiecznymi Domu to nawet bawiłam na jakimś balu karnawałowym :) Wstyd nie zrobić kartki! :)Wasze radosne i bardzo inspirujące!

  OdpowiedzUsuń
 3. O rety, to Wy też? Cudnie! Bajeczne karteluchy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bebe, pojdz no tu, trzeba calowac!
  :-))))

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP