poniedziałek, 11 lipca 2011

Fotolift #11


Kilka ostatnich dni uświadamiło nam, że jednak mamy lato. Jest ciepło, wakacyjnie, troszeczkę leniwie... rozgrzaną słońcem skórę chłodzi lekki wietrzyk, a lody smakują jak nigdy. Pachną lipy, łąki pełne ziół i traw...a koniki polne koncertują zawzięcie.

Idąc na spacer drogą pośród pól, na zakończenie dnia pełnego dobrych myśli i zdarzeń, koniecznie zabierz ze sobą aparat, a rąbek letniej sukienki niech stanie się tematem głównym zdjęcia na nasze kolejne wyzwanie.

Zapraszamy Was bowiem do zabawy fotograficznej: będziemy wspólnie liftować niezwykle inspirujące zdjęcie TuanError .
Na prace pełne letniej atmosfery czekamy do 18 lipca.


The last few days ensured us we're having summer. It's hot, bit lazily...light breeze cools the skin warmed up by the sun, icecream are more tasty than ever. The air is filled with the smell of lindens, meadows with plants and herbs... crickets chirp fiercely...

When going for a walk in the fields at the end of a good day, do take a camera with you, and let the edge of a summer dress be the focus of the photo for our next challenge.

This is the invitation for you to enter another photo challenge - together we'll lift the very inspiring photo by TuanError.


9 komentarzy:

 1. kochani prosimy o wstawianie tutaj zdjęć - liftów.
  To jest wyzwanie fotoLift i nie chodzi tutaj o daleko idącą inspirację zdjęciem głównym, ale... o w pewnym stopniu skopiowanie: kompozycji, tematu, może nawet uda się komuś zliftować światło :)

  prosimy o jak najwierniejsze zachowanie kompozycji zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Głuptasek ze mnie ;) Ale będę wiedziała na przyszłość, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No może i nie jest to najwierniejsza kopia:( ale klimat chyba gdzieś tam jest... może jeszcze do końca wyzwania uda mi się zrobić bardziej odpowiednie:P pozdrawiam..

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu.. usuń proszę pierwsze zdjęcie .. nie prowadzi bezpośrednio do wpisu z tym zdjeciem:) dziękuję...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mało zgłoszeń, a wyzwanie bardzo kreatywne, podoba mi się.
  Szkoda tylko, że tak mało czasu...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. przepraszam bardzo ale ja niezbyt rozumiem... niektóre z prac tutaj wklejonych KOMPLETNIE nie jest realizacją wyzwania i nijak się do niego ma...
  oprócz opisu w poście dopisałam jeszcze konkretne założenia w komentarzach powyżej.
  o co chodzi w nr4?! to wyzwanie fotoLIFT;
  nie wiem również co robią tutaj zdjęcia nr 5, 6 czy 8, które również nie realizują tematu.

  Pozwolimy sobie przypomnieć raz jeszcze na czy polega wyzwanie fotoLIFTu, wkleimy nasze przykładowe prace i przedłużymy to wyzwanie o kolejny tydzień, tak żebyście miały możliwość zrobienia swoich zdjęć zgodnych z założeniami.

  P.S. prace relizujące wymogi wyzwania tutaj wklejone nie muszą być wklejane ponownie - weźmiemy je pod uwagę w głosowaniu po zakończeniu całego wyzwania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anno-Mario, nie oburzaj się, a wejdź na blogi tych dziewcząt (poza chyba jedną), bo tam mają zliftowane to zdjęcie, a poza nim jeszcze kilka. Dodając do linky wczytały po prostu nie to co trzeba - np dziewczyna ze zdjęciem nr 8 ma śliczne wykonanie liftu.

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP