sobota, 11 stycznia 2020

Witamy nowy zespół ...

Witajcie ...
dziś przyszła pora na prezentację nowych członków naszego DT :)
Cieszycie się? My bardzo!

Hello! Today it's time to present new members of our DT :) Are you happy? We are!
 
made by Aluu


Witam, mam na imię Alicja, a w sieci działam jako made by Aluu.  Tam na blogu  znajdziecie to czym bardzo lubię się zajmować-tworzyć m.in. kartki,media itd, nie jest to zamknięta lista,ciągle się uczę-poznaję nowe techniki. Lubię ten czas spędzony nad papierami,dodatkami, no i to zadowolenie na końcu pracy.:) Bardzo cieszę się, że będę mogła wystąpić na blogu Art Piaskownicy i jednocześnie czerpać inspiracje. Życzę wszystkim Twórczego Roku.

Hello, my name is Alicja and I act as made by Aluu on the network. There on the blog you will find what I really like to do-create, among others cards, media etc., this is not a closed list, I am still learning - I learn new techniques. I like this time spent with papers, accessories, and satisfaction at the end of the work. :) I am very glad that I can to present my creations on the Art Piaskownica blog and draw inspiration at the same time. I wish you all a Creative Year.

 


Mam na imię Kasia, niektórym bardziej znana jako Esme. Jestem pasjonatką rękodzieła, ogrodnictwa, górskich wędrówek, wypraw rowerowych i muzyki (zwłaszcza rocka, bluesa i jazzu). Uwielbiam też czytać książki. Moimi największymi rękodzielniczymi pasjami są prace z papierem (scrapbooking, cardmaking i pochodne), prace mixed media oraz przerabianie/odnawianie mebli i starych przedmiotów. Wciąż się udoskonalam, uczę i niezmiennie sprawia mi to ogrom radości :)

My name is Kasia, more commonly known as Esme. I am passionate about handicrafts, gardening, mountain hiking, cycling and music (especially rock, blues and jazz). I also love reading books. My greatest craft passions are works with paper (scrapbooking, cardmaking and derivatives), mixed media works and reworking / refurbishing furniture and old things. I am still improving, I am learning and it invariably makes me happy :)
 
 
Idaho 


Cześć! Idaho to ja - Kaśka - Czorna Siostra Rękodzieła ;) Od kilku lat zajmuję się hobbystycznie rękoczynami. Moją pierwszą miłością był decoupage. Interesują mnie jednak coraz to nowe techniki. Uwielbiam testować, eksperymentować, mieszać.  Jako zagorzała fanka mocniejszych brzmień staram się w moich pracach przemycić trochę mroku ;)  Steampunk to jest to, co lubię najbardziej, a  Rdza powinnam mieć na drugie imię ;) Cieszę się, że będę miała przyjemność dzielić się z Wami moimi pomysłami i zaprosić Was na moje Złomowisko.

Hi! Idaho is me - Kaśka - Black Sister of Handicrafts;) For several years I have been dealing with hobby handicrafts. My first love was decoupage. However, I am interested in more and more new techniques. I love to test, experiment and mix. As an ardent fan of stronger sounds, I try to smuggle a bit of darkness in my works ;) Steampunk is what I like the most and Rust should be my second name ;) I am glad that I will have the pleasure to share my ideas with you and invite you to my Junkyard.


 Papierowe DOBRO


Mam na imię Justyna, moje miejsce w sieci to Papierowe DOBRO. Scrapbookingiem zainteresowałam się kilka lat temu - na początku były głównie kartki, ale z czasem coraz częściej i odważniej zaczęłam sięgać po inne techniki i media. Uwielbiam sama robić dodatki do moich prac, więc często znajdziecie u mnie kapsle, odciski z masy plastycznej, własnoręcznie barwione papiery czy ręcznie robione kwiaty i rozetki.

My name is Justyna - Paper DOBRO. I became interested in scrapbooking over 2 years ago - at the beginning there were mainly cards, but with time I began to reach for other techniques and media more and more boldly. I love to make additions to my works myself, so you will often find caps, plastic imprints, hand-dyed papers or hand-made flowers and rosettes.Wszystkim pozostałym bardzo dziękujemy za zgłoszenia. To miłe, że tak wiele osób chce być częścią naszego zespołu. Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy do udziału w naszych wyzwaniach.
Thank you all for your applications. It's nice that so many people want to be part of our team. We cordially greet you and invite you to participate in our challenges.


DT Art Piaskownica
Art Piaskownica DT


8 komentarzy:

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP