czwartek, 25 lipca 2019

Gościnnie Oliwiaen - MOJA PASJA

Zgodnie z zapowiedzią mamy dla Was czternaste wyzwanie z serii "Moja pasja to ..."  
As announced, we have the fourteenth challenge from the series " My passion is..." for you. 

 Nasz dzisiejszy gość to:
Today our guest is: 
  
Oliwiaen


Ja / Me

Żona, mama, scrapperka, businesswoman-hobbystka  (bo super dochodami 
tego nazwać nie można 😉 ), która część pasji przekłada również na pracę.
 A wife, a mum, a scrapbooking lover, a businesswoman (but with no great income ;)), 
who shares her passion with her work.

TU I TERAZ / HERE AND NOW

Ostatnio postanowiłam zwolnić nieco projektanckie tempo, częściowo by zyskać nieco czasu na pracę i pozostałe pasje, częściowo by choć trochę zmniejszyć zapasy materiałów, w które zaopatrzyły mnie hojne firmy, dla których projektowałam w ciągu ostatnich 8 lat. Obecnie projektuję dla 2 firm, ale nie ma dnia bez scrapowania, tyle że teraz mniej "na termin".
I recently decided to slow down with my projects in order to gain more time for my work and other passions. Also to reduce my craft supplies which I got from different companies over the last 8 years. Currently I'm a designer for two companies. I deal with scrapbooking every day, but I do fewer projects for deadlines.

 BLOG: https://oliwiaen.blogspot.com/

Art Piaskownica / Art Piaskownica

Bardzo ważne 3 lata na mojej scrapowej drodze. W żadnym innym DT nie byłam tak mocno postawiona "pod ścianą" - co sobie ogromnie cenię! Ten czas nauczył mnie wychodzenia czasem ze strefy komfortu, poszukiwania nowych sposobów interpretacji, a także - pracy pod presją czasu 🙂 Byłam w pierwszym zespole, który tworzył Piaskownicę, nadawał jej formę i kształtował podstawę tego, co jest teraz. Niezapomniany czas!Very important 3 years in my scrapbooking adventures. It's the only DT with so strict rules -and I appreciate it!! The time here taught me to try to do new things, new interpretations, and also to work under pressure. I was in the first DT here. It created the basis for it's current look.

Hobby / Hobby

Moje hobby to moje pasje.
My hobbies are my passions. 

Moja pasja to... / My passion is...

scrapbooking! Ale nie samym scrapowaniem człowiek żyje. Równie dużo czasu poświęcam na czytanie (nie zasnę bez przeczytania choćby jednego zdania "do poduszki") oraz gra na pianinie. Ta ostatnia pasja jest naprawdę "moja", nikt mnie na siłę nie pchał do szkoły muzycznej, wena kopnęła mnie w wieku, gdy Azjaci wygrywają już konkursy Chopinowskie. Brałam lekcje tylko 6 lat, bywały momenty, że nie miałam dostępu do instrumentu, ale teraz nie ma dnia bez grania. Robię to dla czystej przyjemności obcowania z muzyką, nie uczę ani nie koncertuję, to jest tylko dla mnie (no i dla rodziny, która nie może "nie słyszeć".) I tę właśnie pasję reprezentuje kartka, którą przygotowałam na wyzwanie.
My passion is scrapbooking! Also I love reading, I can't go to sleep without reading a few paragraphs. My passion is playing the piano as well. Nobody forced me to learn playing, it was me who decided to do it. I was at the age when Asian children win Chopin piano competitions. I had lessons for 6 years. Now I play every day.  I do it for the pure pleasure of being with music. I don't teach or give concerts. Only my family listens to my playing (sometimes because they have to). And this passion is presented in my inspirational piece of work today - a card.

Tematem dzisiejszego wyzwania brzmi 
MOJA PASJA
The topic of today's challenge is
MY PASSION
  

Zadanie polega na wykonaniu dowolnej pracy która będzie "opowiadać", 
odnosić się do waszej pasji   INNEJ NIŻ SCRAPBOOKING.
Forma dowolna np kartka, scrap/LO, art jurnal itd ...

Pasja Oliwiaen - gra na pianinie.


Emi
 zrobiła stronę ArtJournal dedykowaną pasji M&A


Zapraszamy do wspólnej zabawy z nami w okresie wakacji.
Będzie mnóstwo fajnych i różnorodnych wyzwań z serii  "Moja pasja to...".
Kolejne wyzwanie rusza już 7 sierpnia (po krótkiej wakacyjnej przerwie)
We invite you to participate in our challenges during holidays.
There are going to be a lot of interesting challenges in the 'My passion is...' series.
The next challenge starts on August 7!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP