poniedziałek, 25 marca 2019

Gościnnie Mała Ichi - TEMAT "bodypainting"

Zgodnie z zapowiedzią mamy dla Was czwarte wyzwanie z serii "Moja pasja to ..."
Today we have the fourth challenge "My passion is..."

Nasz gość to:
Our guest is:

Mała Ichi


Ja / Me

Mam na imię Marysia i od zawsze fascynowały mnie wszelkie prace twórcze wykonywane za pomocą rąk. Nie mam jednej dziedziny, w której się specjalizuję, bo najbardziej inspirują mnie nowe nieznane techniki. Na moim blogu rękodzielniczym można znaleźć rzeczy uszyte, ulepione, wydziergane, zasupłane, wyklejone i inne.

My name is Marysia and I've always been fascinated by handmade things. There isn't one field of craft that I'm specialized in, because I'm inspired by new unknown techniques most. In my blog devoted to handmade things you can find different techniques: sewing, knitting, sticking, knotting and others.

TU I TERAZ - gdzie mnie znaleźć? / HERE AND NOW - where do you find me?
https://facebook.com/makosza.ink/
BLOG:  https://malaichi.pl/
instagram:  https://www.instagram.com/mala_ichi/
https://www.instagram.com/makosza.ink/

Art Piaskownica / Art Piaskownica
   
Do Art Piaskownicy dołączyłam w 2014 roku. To był czas, kiedy miałam więcej czasu, by wyszaleć się rękodzielniczo. Dzięki Art Piaskownicy poznałam również super dziewczyny. Z częścią z nich do tej pory mam kontakt. Miło jest znaleźć grono ludzi, którzy są podobni do ciebie i mają wspólną pasję.

I joined Art Piaskownica in 2014. At that moment I had more spare time for handmade things. Thanks to this place I met great girls. I've been in touch with some of them until now. It's nice to find a group of people similar to you and having the same passion.

Hobby / Hobby

Moim hobby zawsze będzie rękodzieło. Jest to coś, co pozwala mi odkrywać świat. Znajdywanie nowych technik i materiałów jest dla mnie czymś wspaniałym. Dzięki chęci do nauki mogłam zrobić nie jeden szalik i czapkę, dzięki szydełku mogłam zrobić różne zabawki dla córeczki. Dzięki szyciu mogłam stworzyć wymarzoną torebkę i idealną sukienkę. Mam za sobą również wybudowanie domku dla lalek. Miniaturowe światy zawsze mnie fascynowały. Najwspanialszą rzeczą w tym wszystkim jest to, że rękodzieło daje możliwość tworzenia dla siebie użytkowych przedmiotów. Nie trzeba ich kupować i dzięki temu są jedyne w swoim rodzaju.

I've always been interested in handicraft. It allows me to discover the world. Finding new techniques and materials is something amazing for me. Thanks to my willingness to learn I could make some caps and scarves, thanks to my crochet needle I could make some toys for my daughter. Thank to sewing I could make a bag of my dreams and a perfect dress. I've built a doll house as well. I've always been fascinated by miniature things. The greatest thing in handicraft is the fact that you can make practical things. You don't buy them. They're unique.

Drugą moją pasją jest... magia! Od zawsze wierzyłam w zaczarowane rzeczy. Uwielbiałam opowieści o mistycznych krainach i bohaterskich czarodziejkach. Moje ulubione książki to cykl „Mrocznej Wieży” Stephena Kinga i „Opowieści z Narnii” C.S. Lewisa. Nadal marzę o podróży do równoległych światów. Teraz lubię zgłębiać wiedzę z zakresu rzeczy ezoterycznych, paranormalnych, starożytnych. Wierzę w moc intencji i pozytywnych myśli. Największą radość sprawia mi dawanie bliskim przeróżnych drobiazgów, które „są zaczarowane” i pomagają spełniać marzenia. Myślę, że w dzisiejszym świecie trzeba pozwolić sobie na odrobinę marzycielstwa. Ja dzięki temu jestem szczęśliwsza.

My second passion is... magic! I've always believed in magical things. I love stories about mystical kingdoms and herioc sorceresses. My favourite books are  'The Dark Tower' by King and 'Tales of Narnia' by C. S. Lewis. I'm still dreaming about going to fantasy worlds. I believe in the power of positive thoughts and intention. I love giving my friends and family little things that are enchanted and help them make their dreams come true. I believe nowadays it's important to allow  yourself to be a bit dreamy. Thanks to this I'm happier.
  
Moja pasja to... / My passion is...

ilustracja Z racji tego, że na blogowanie nie mam za dużo czasu, ostatnio każdą wolna chwilę poświęcam na rysowanie. Trochę z własnej woli a trochę z przymusu, bo od pół roku uczę się sztuki tatuażu! Mam już za sobą pierwsze prace wykonane na prawdziwej skórze. Jest to fach bardzo wymagający i trudny. Motywuje mnie to jednak do częstszego rysowania. Moje prace możecie zobaczyć na http://facebook.com/makosza.ink. Lubię również tworzyć kolorowe ilustracje akwarelowe. Galeria moich prac wisi nad łóżkiem mojej córeczki. Może kiedyś uda mi się zilustrować jakąś książkę...

Illustration. Because I don't have much time for my blog recently I've been devoting my free time to drawing. Sometimes because I want to, sometimes because I have to. I've been learning art of making tatoos! I've already made some real pieces on works on skin. It's really demanding and difficult. But it motivates me to draw more often. You can see my works here http://facebook.com/makosza.ink. I like creating illustrations in watercolors. We have a gallery of my works over my daughter's bed. Maybe I'll illustrate a book one day...

Tematem dzisiejszego wyzwania jest BODYPAINTING.
The subject of the challenge is BODYPAINTING. 
 

Zadanie polega na wykonaniu pracy na powierzchni skóry.  
Może to być tatuaż wykonany henną, makijaż, bodypainting 
lub po prostu  projekt / rysunek / szkic / wzór tatuażu na papierze. 
The task is to make a piece of work on skin.
It can be a tatoo made with henna, make-up, bodypainting
or simply a sketch / drawing / project of a tatoo.

 Poniżej niezwykłe prace Marysi.
Marysia's work.
 Projekt tatuażu kigabet vel Ki.
kigabet vel Ki projects.


 Delfinki Emi


 Zapraszamy do wspólnej zabawy z nami. To będzie wyjątkowy - bo jubileuszowy - rok :)
Na kolejną edycję wyzwania "Moja pasja to..." zapraszamy już 30 marca!

We invite you to play with us. It will be special - because it's a jubilee year :)
The next edition of the "My passion is..." challenge is on 30 March!


1 komentarz:

  1. O raju! Masz wspaniałe pasje, super talent i trzymam kciuki żeby udało się zilustrować jakąś książkę Twoimi pracami :) Rysunek niestety to nie do końca moja broszka, wychodzą mi jakieś koślawe rzeczy :D Ale może uda mi się coś stworzyć.
    Pozdrawiam cieplutko :*

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP