niedziela, 15 marca 2020

11. URODZINY Art Piaskownicy - prezent VI od Inka-art

Cześć, Witajcie Kochani :-)
Hello :-)

Nasza kreatywna, kolorowa i pełna pomysłów Art-Piaskownica to już Nastolatka - 17 marca będzie świętować swoje 11 Urodziny :-) Z tej okazji wszystkie Projektantki, w tym również ja - zapraszamy Was na wspólną imprezę. Będzie miło, sympatycznie i oczywiście, jak co roku, na naszym przyjęciu urodzinowym nie zabraknie niespodzianek oraz całej gamy różnych innych atrakcji.
Our creative, colourful and full of ideas Art-Piaskownica is already a Teenager - on March 17 will celebrate its 11th Birthday :-) On this occasion all the Designers, including me - we invite you to a joint event. It will be nice, pleasant and of course, as every year, our birthday party will not lack surprises and a whole range of other attractions. 

W dowód wdzięczności za wszystkie lata spędzone w Waszym towarzystwie, DT Art-Piaskownicy przygotował dla swoich Gości urodzinowe upominki :-)))
As a sign of gratitude for all the years spent in your company, DT Art-Piaskownica has prepared birthday gifts for its Guests :-)))

U mnie czeka do zgarnięcia wiosenny, pełen energetycznych kolorków i bardzo kobiecy komplecik biżuteryjny wraz z porcją fajnych przydasiów do  tworzenia. Jeśli macie ochotę wejść w jego posiadanie, koniecznie zostawcie po sobie ślad w żabce pod tym postem i wpadnijcie również do mnie w odwiedziny. Serdecznie wszystkich zapraszam na pyszną kawusię i ciacho:

>>>klik<<<
I've got a spring set full of energetic colours and a very feminine set of jewellery waiting to be picked up, along with a portion of cool accessories to create. If you feel like having it, it is essential that you leave a mark in "frog" under this post and come to visit me too. I cordially invite everyone to a delicious coffee and cake: 

>>>klik<<<


----------

Nim przystąpicie do zabawy, koniecznie przeczytajcie 
poniższe zasady udziału w naszych urodzinach!
Before you submitt be sure you read rules 
of participation in our birthday party!

Zasady i regulamin udziału w naszych 11 urodzinach: 
Rules and regulations for participation in our 11th birthday party:
 
1. Organizatorem urodzinowej zabawy jest blog Art Piaskownica w skład, którego wchodzą aktualni członkowie DT.
2. Konkurs urodzinowy trwa od 14 marca, od godz.9.00 do 31 marca do północy.
3. W urodzinach Art Piaskownicy może wziąć udział każdy kto posiada BLOGA, stronę www, własną galerię, FB, instagrama ... lub każde inne konto społecznościowe.
4. Tegoroczna zabawa będzie miała nieco inny charakter niż do tej pory. W całości odbędzie się na stronie Art Piaskownicy, ale jak zawsze będą prezenty od naszego DT i wielkie urodzinowe CANDY z nagrodami od sponsorów. I tak: na blogu Art Piaskownicy przez najbliższe cztery dni - od 14 do 17 marca - trzy razy dziennie nasze projektantki będą prezentować Wam "zajawkę" prezentu, który dla Was przygotowały. Kto ciekaw WIĘCEJ niech zaglądnie do dziewczyn (Linki w postach.) Nie zapomnijcie zostawić im przy okazji kilku miłych słów w komentarzu. Z pewnością się ucieszą. (Komentowanie prac nie jest obowiązkowe.) Na koniec, tj. 17 marca o godzinie 15.00 zapraszamy na wielkie urodzinowe CANDY z nagrodami od sponsorów!
5. Przez zgłoszenie się do zabawy rozumie się podlinkowanie swojego posta z informacją o naszych urodzinach do "żabki"(
inlinkz). Nie ma obowiązku zgłaszania się do wszystkich "żabek". Sami decydujecie, o który prezent lub niespodziankę chcecie zawalczyć.
6. Aby wziąć udział w naszym urodzinowym konkursie  wystarczy w tym roku przynajmniej raz umieścić na stronie swojego bloga, www, FB, instagramie ... lub innym koncie społecznościowym nasz urodzinowy baner z odnośnikiem do strony Art Piaskownicy. Ponieważ zabaw jest dużo nie wymagamy w tym roku linkowania do każdego z postów osobno.
7. Zwycięzców urodzinowego konkursu "wybierze" nasze aktualne DT.
8. Osoby wytypowane zgłaszają się po odbiór nagród bezpośrednio do sklepów i projektantek Art Piaskownicy.

1. The organizer of the birthday party is the blog Art-Piaskownica, which is composed of current DT members.
2.  The birthday competition runs from 14 of March, from 9.00 a.m., to midnight on 31 of March.
3. Everyone who has a BLOG, website, own galery, FB, instagram, etc. or any other community account can Take part in the birthday party of Art-Piaskownica.
4. This year’s party will be a bit different than before. It will be entirely on the Art-Piaskownica blog, but as always, there will be gifts from our DT and a great birthday CANDY with prezes from Sponsors. And so: on the Art-Piaskownica blog for four days – from March 14th to 17th – three times a day our designers will present you „trailer” of the gift they have prepared for you. Who is curious about MORE should look at the DT members social accounts (links in posts). Don’t forget to leave a few nice words for them to comment on. I’m sure they’ll be pleased (commenting on the work is not obliga tory). At the end, on 17th of March at 15.00, we invite you to the great birthday CANDY with prizes from our Sponsors! 
5. To sign up for the game you must link your post with information about our birthday to „frog” (inlinkz). There is no obligation to report to all „frogs”. You decide for yourself which gift or surprise you want to fight for.
6. In order to take part in our birthday competition, you only need to place at least once this year on your blog, WWW, FB, instagram or other community account our birthday banner with link to the Art-Piaskownica blog. Since there, is a lot of opportunities, we do not require linking to each of the posts separately this year.
7. The winners of the birthday competition will be „selected” by our current DT.
8. Selected persons apply directly to the shops and designers of Art-Piaskownica to collect prizes.
   
----------

Podoba ci się prezent od Inka-art ? TAK! 
Zapisz się do "żabki"/inlinkza :)
 
 

Pamiętajcie! Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy wpisać się do inlinkza/"żabki" - w poście, z nagrodą, którą chcecie "przygarnąć" - oraz umieścić informację o naszych urodzinach na swoim blogu/www/stronie/galerii/FB. Czas zapisywania macie do 31marca, do północy!

Remember! In order to take part in our birthday game, all you have to do is sign up for inlinkz/"frog" - in the post, with the prize you want to „take in" - and place information about our birthday on your blog/www/website/gallery/FB. You have time until March 31st, midnight!

21 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego! Życzę udanej zabawy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za życzenia i serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania :-)

   Usuń
 2. Z okazji urodzinek wszystkiego najlepszego i wiele takich rocznic :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za piękne życzenia i zachęcam do udziału w naszych urodzinowych zabawach :-)

   Usuń
 3. Całej fantastycznej ekipy życzę kolejnych twórczych lat, wiele pomysłów i cudownych, pozytywnie zakręconych ludzi wokół siebie 🤩 Nagroda fantastico i świetna zabawa 🎉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie dziękujemy za cudowne życzenia oraz serdecznie zapraszamy do udziału w naszych zabawach urodzinowych :-)

   Usuń
 4. Naprawdę gratuluję Wam tych 11 lat tworzenia. Jestem z Wami dopiero od tego roku i już jestem zachwycona. A 11 lat to dopiero super sprawa. Pozdrawiam gorąco i życzę samych superowych pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszymy że dołączyłaś do nas :-) Dziękujemy i również Tobie życzymy wspaniałej zabawy!

   Usuń
 5. Wspaniały jubileusz! Wiele inspiracji, natchnienia i satysfakcji dla was dziewczyny! I żebyśmy kolejne lata my mogły ją od was czerpać 💙

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za wspaniałe życzenia i serdecznie witamy wśród Gości urodzinowych. Baw się u nas wyśmienicie :-)))

   Usuń
 6. Gratuluję i życzę kolejnych twórczych lat, nieustającej weny oraz wszelkiej pomyślności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cudownie że jesteś z nami - dziękuję w imieniu całego DT Art-Piaskownicy za piękne życzenia i gratulacje. Baw się dobrze na naszych urodzinach :-)))

   Usuń
 7. Dużo pomysłów życzę, chociaż zaraz to jest chyba życzenie również dla mnie, bo będę korzystać ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo i oczywiście jest to także życzenie dla Ciebie. Zapraszamy do nas w każdej chwili i serdecznie witamy na przyjęciu urodzinowym :-)))

   Usuń
 8. Wszystkiego co najlepsze, kolejnych mega pomysłów, czasu i przyjemności z tworzenia :) Dziękuję za wyzwania, które rozwijają i zachęcają do tworzenia rzeczy nowych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję z całego serca za piękne życzenia i cieszę się że zechciałaś wziąć udział w naszej imprezie urodzinowej. Życzę powodzenia w CANDY oraz u moich Koleżanek z DT :-) Pozdrawiam cieplutko!

   Usuń
 9. Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło - dziękuję i serdecznie zapraszam do grona moich Gości urodzinowych :-)

   Usuń
 10. Wszystkiego najlepszego! Tysiąca pomysłów, kreatywności i wytrwałości. Przesyłam moc uścisków i ustawiam się w kolejce po upominek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję z całego serducha za wspaniałe życzenia, odwzajemniam i witam na imprezce urodzinowej:-)

   Usuń
 11. Same cudeńka tutaj widzę :).

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP