wtorek, 17 marca 2020

11. URODZINY Art Piaskownicy - CANDY

Witajcie :)
dokładnie 11 lat temu w tym miejscu grupa ambitnych i  utalentowanych projektantek otworzyła wrota Art Piaskownicy. Dzięki kolejnym nowym osobom, które do nas dołączyły w tym czasie udało nam się to co w tego typu blogach najważniejsze - sprawić, że chcecie się z nami wspólnie bawić. Cieszy bardzo Wasza aktywność, kreatywność i pomysłowość. Idea która od dłuższego czasu nam przyświeca - wyście ze swojej strefy komfortu - pozwala zarówno Wam jak i nam nieustannie rozwijać się. Bo w końcu o to w tym wszystkim chodzi, by przez zabawę "uczyć się". 

Hello :)
Exactly 11years ago a group of ambitious and talented designers opened the gates of Art.-Piaskownica blog. Thanks to the next new people, who joined us at that time, we managed to make you have fun with us, which is the most important thing in running a blog. We are very pleased with your creativity, activity and invention. The idea that has been guiding us for a long time – to get out of your comforte zone – allows both you and us to develop continuously. After all, that’s what it’s all about „learning through play”.
 
Dziękujemy, że jesteście z nami! 
W końcu to WY tworzycie to miejsce tak samo jak MY :) 
Thank you for being with us! 
After all you’re the one creating this place Just as much as we are :) 


A teraz coś na co z pewnością czekacie co roku ;)
Wielkie urodzinowe CANDY z nagrodami od naszych sponsorów.  
W tym roku świętują z nami następujące sklepy (kolejność przypadkowa): 
 And now something you certainly wait for every year ;)

A big birthday CANDY with prezes from our sponsors. 
This year the following shops are celebrating with us (random order):
 
 Rapakivi
NAGRODA "niespodzianka"
Prize - surprise 

BON na 100 zł do wydania w sklepie.
 A voucher worth 100 PLN for use in the shop TricksArt.
 
 
ABstudio
NAGRODA "niespodzianka"
Prize - surprise 


 Białe Kruczki
NAGRODA: dwie kolekcje papierów 
"Magic whispers of fairytales" i "Secret place"
 

LemonCraft
NAGRODA - komplet nowości (+ darmowa wysyłka)
Prize - range of news (+ free shipping)
 Art Brawurka 
BON na 30 zł do wydania w sklepie. 
A voucher worth 30 PLN for use in the shop Art Brawurka
 

Itd COLLECTION
BON na 100 zł do wydania w sklepie.
 A voucher worth 100 PLN for use in the shop Itd COLLECTION.
 

Craft O'Clock
NAGRODA "niespodzianka"
Prize - surprise

 

BON na 100 zł do wydania w sklepie.
 A voucher worth 100 PLN for use in the shop Craftvena

NAGRODA "niespodzianka"
Prize - surprise

ScrapBoys
NAGRODA: wszystkie kolekcje, w tym trzy najnowsze!
Prize: all collections, including the three latest 


 DZIĘKUJEMY również naszym sponsorom. Słodkie są Wasze podarunki ;)
We'd also like to thanks our sponsors . Your gifts are so sweet :)

----------

Nim przystąpicie do zabawy, koniecznie przeczytajcie 
poniższe zasady udziału w naszych urodzinach!
Before you submitt be sure you read rules 
of participation in our birthday party!

Zasady i regulamin udziału w naszych 11 urodzinach: 
Rules and regulations for participation in our 11th birthday party:
 
1. Organizatorem urodzinowej zabawy jest blog Art Piaskownica w skład, którego wchodzą aktualni członkowie DT.
2. Konkurs urodzinowy trwa od 14 marca, od godz.9.00 do 31 marca do północy.
3. W urodzinach Art Piaskownicy może wziąć udział każdy kto posiada BLOGA, stronę www, własną galerię, FB, instagrama ... lub każde inne konto społecznościowe.
4. Tegoroczna zabawa będzie miała nieco inny charakter niż do tej pory. W całości odbędzie się na stronie Art Piaskownicy, ale jak zawsze będą prezenty od naszego DT i wielkie urodzinowe CANDY z nagrodami od sponsorów. I tak: na blogu Art Piaskownicy przez najbliższe cztery dni - od 14 do 17 marca - trzy razy dziennie nasze projektantki będą prezentować Wam "zajawkę" prezentu, który dla Was przygotowały. Kto ciekaw WIĘCEJ niech zaglądnie do dziewczyn (Linki w postach.) Nie zapomnijcie zostawić im przy okazji kilku miłych słów w komentarzu. Z pewnością się ucieszą. (Komentowanie prac nie jest obowiązkowe.) Na koniec, tj. 17 marca o godzinie 15.00 zapraszamy na wielkie urodzinowe CANDY z nagrodami od sponsorów!
5. Przez zgłoszenie się do zabawy rozumie się podlinkowanie swojego posta z informacją o naszych urodzinach do "żabki"(
inlinkz). Nie ma obowiązku zgłaszania się do wszystkich "żabek". Sami decydujecie, o który prezent lub niespodziankę chcecie zawalczyć.
6. Aby wziąć udział w naszym urodzinowym konkursie  wystarczy w tym roku przynajmniej raz umieścić na stronie swojego bloga, www, FB, instagramie ... lub innym koncie społecznościowym nasz urodzinowy baner z odnośnikiem do strony Art Piaskownicy. Ponieważ zabaw jest dużo nie wymagamy w tym roku linkowania do każdego z postów osobno.
7. Zwycięzców urodzinowego konkursu "wybierze" nasze aktualne DT.
8. Osoby wytypowane zgłaszają się po odbiór nagród bezpośrednio do sklepów i projektantek Art Piaskownicy.

1. The organizer of the birthday party is the blog Art-Piaskownica, which is composed of current DT members.
2.  The birthday competition runs from 14 of March, from 9.00 a.m., to midnight on 31 of March.
3. Everyone who has a BLOG, website, own galery, FB, instagram, etc. or any other community account can Take part in the birthday party of Art-Piaskownica.
4. This year’s party will be a bit different than before. It will be entirely on the Art-Piaskownica blog, but as always, there will be gifts from our DT and a great birthday CANDY with prezes from Sponsors. And so: on the Art-Piaskownica blog for four days – from March 14th to 17th – three times a day our designers will present you „trailer” of the gift they have prepared for you. Who is curious about MORE should look at the DT members social accounts (links in posts). Don’t forget to leave a few nice words for them to comment on. I’m sure they’ll be pleased (commenting on the work is not obliga tory). At the end, on 17th of March at 15.00, we invite you to the great birthday CANDY with prizes from our Sponsors! 
5. To sign up for the game you must link your post with information about our birthday to „frog” (inlinkz). There is no obligation to report to all „frogs”. You decide for yourself which gift or surprise you want to fight for.
6. In order to take part in our birthday competition, you only need to place at least once this year on your blog, WWW, FB, instagram or other community account our birthday banner with link to the Art-Piaskownica blog. Since there, is a lot of opportunities, we do not require linking to each of the posts separately this year.
7. The winners of the birthday competition will be „selected” by our current DT.
8. Selected persons apply directly to the shops and designers of Art-Piaskownica to collect prizes.
 

----------

11 urodziny 11 upominków od naszych 
SPONSORÓW do rozdania :)  
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

11th birthday 11 awards to be handed out :)
We invite you to have fun together.

 

----------
 
Pamiętajcie! Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy wpisać się do inlinkza/"żabki" - w poście, z nagrodą, którą chcecie "przygarnąć" - oraz umieścić informację o naszych urodzinach na swoim blogu/www/stronie/galerii/FB. Czas zapisywania macie do 31marca, do północy!

Remember! In order to take part in our birthday game, all you have to do is sign up for inlinkz/"frog" - in the post, with the prize you want to „take in" - and place information about our birthday on your blog/www/website/gallery/FB. You have time until March 31st, midnight!24 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego wszystkim Projektantkom dającym nam kopa do tworzenia i podnoszenia jakości swoich prac :) Gdyby nie Wy ciężko byłoby się przełamać aby wyjść ze swoich utartych schematów, inspirujecie nas wszystkich za co jestem bardzo wdzięczna i mam nadzieję, że Art Piaskownica będzie z nami jeszcze przez wiele, wiele lat :D Dziękuje także sponsorom, którzy umilają nam dodatkowo zabawy, a także świętują z nami urodzinki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Art-Piaskownico! Czy świętowanie w roku z dwiema dwudziestkami urodzin z dwiema jedynkami to przypadek? Nie sądzę ;)
  Z okazji dołączenia do grona nastolatek życzę Wam i nam, Waszym fanom, byście nadal miały najlepszy piasek i foremki do zabawy i żebyście, zyskując z tych lat doświadczenie, nie straciły dziecięcej radości :)
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za inspirację :) Niech Wam nie brakuje weny :)
  Wszystkiego co najlepsze

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego, kolejnego twórczego roku... I kolejnych kreatywnych lat!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. Życzę wszystkiego dobrego, a przede wszystkim nieustającej weny twórczej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdeczne gratulacje, 11 lat robi wrażenie !!! Życzę całej wspaniałej ekipie twórczych pomysłów, super zabaw i samych cudowności w rękodziele :) Rośnijcie w siłę na pociechę nas wszystkich, uczcie, inspirujcie ale i wymagajcie ;) Kolejnych fantastycznych lat w twórczej Piaskownicy :) Świętujemy, bawimy się i cieszymy :) Duża buźka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję 11 urodzin i życzę wielu kolejnych, dziękuję sponsorom że także świętują Wasze urodzinki i przygotowali rewelacyjne nagrody :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nastoletnia Piaskownica?! jak ten czas TWÓRCZO płynie...Serdecznie gratuluję prowadzącym, projektantkom weny, inspirujacych projektów, wspaniałej współpracy, miłych i pełnych uznania komentarzy, ciekawych prac w odzewie na Wasze wyzwania, zaprzyjaźnionych sponsorów. Trwajcie nadal w zdrowiu i szczęsciu. Koniczynka niech pomaga!
  Podziwiam i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. ale cudowne nagrody! :) oczywiście zgłaszam się do zabawy. Jeszcze raz gratuluję pięknej 11 i oby jeszcze wiele sił i rocznic przed Wami. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego. chciałabym bawić się na Waszych 22, 33 ... urodzinach :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Spóżnione życzenia ode mnie :):) :) Najlepszego :) :) :) U Was zawsze tak twórczo i oby tak dalej !

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeszcze raz życzę WSZYSTKIM PROJEKTANTKOM niekończącej się weny, inspirujcie dalej!!! a nagrody od sponsorów bardzo kuszące:))

  OdpowiedzUsuń
 13. Całemu zespołowi życzę mnóstwa energii, samych wspaniałych i kreatywnych pomysłów. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Najlepsze życzenia dla całego zespołu, czasu i weny twórczej :) Dziękuję za poświęcony czas... inspiracje i wyzwania, które uczą i rozwijają :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje! Wszystkiego najlepszego ! Pełnej głowy pomysłów na kolejne projekty i wyzwania :) Nagrody są cudowne 😍 i może szczęście mi dopisze ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Sto lat! Wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin :) dziękuję za szansę wygranej z DT i ze sponsorami :)!

  Pozdrawiam serdecznie - Senna :)

  OdpowiedzUsuń
 17. 11 lat, to już sporo w świecie blogowym. Gratuluję i życzę kolejnych twórczych lat :).

  Chętnie powalczę o nagrody :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie potrafię usunąć pierwszego zgłoszenia i dlatego są dwa... W drugim podlinkowałam post z wpisem o candy, a w pierwszym jest sam blog...
   Przepraszam za zamieszanie :).

   Usuń
 18. Wszystkiego najlepszego dla całej ekipy. Wasze prace wspaniale inspirują:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Wszystkiego najlepszego! Wspaniała liczba urodzin! Tak, jak napisałam w poście na FB, życzę wielu kreatywnych pomysłów na kolejne lata!:)))

  OdpowiedzUsuń
 20. Ale mam tyły w odwiedzaniu Was :-)

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP