wtorek, 8 stycznia 2019

Witamy nowy zespół ... i kilka ogłoszeń ;)

Witajcie ...
dziś przyszła pora na prezentację nowych członków naszego DT :)
Cieszycie się? My bardzo!
Nim jednak to nastąpi, kilka istotnych informacji odnośnie tego, 
co będzie się działo na naszym blogu w tym roku.
 
Hello!
Today it's time to present new members of our DT :) Are you happy?
We are! Before we do that 
let's focus on some important information on what is goin to to happen in our blog this year.

A BĘDZIE SIĘ DZIAŁO DUŻOOOOOOOOOOO!
AND A LOOOOOT IS GOING  TO HAPPEN!

Bo jest to dla nas szczególny rok - jubileusz 10-lecia istnienia Art Piaskownicy!
Because this is a very special year for us - it's Art Piaskownica's 10th brithday!

Dlatego...
And for this reason...

PO PIERWSZE - jak zauważyliście, odświeżyliśmy nasz wizerunek :D Nasza projektantka Emilia zdziałała cuda! Jest świeżo, soczyście, kolorowo ale i tak "po naszemu". Zgadzacie się z nami?

FIRSTLY, as you can see we've freshend up our image :D Our designer Emilia has done wonders. It's fresh, juicy, colorful and "ours." Do you agree?

PO DRUGIE - przez cały najbliższy rok będziemy w naszych progach gościć projektantki, które kiedyś były częścią naszego teamu i które zgodziły się przyjąć nasze zaproszenie do gościnnego występu. Przy okazji będzie to okazja, by dowiedzieć się, jak zmieniło się ich życie po odejściu z Art Piaskownicy. Każda z nich na swój sposób pięknie się rozwinęła i myślę, że z przyjemnością Wam o tym opowiedzą.

SECONDLY, during this year Art Piaskownica is going to host the designers who used to be in our team and who agreed to accept our invitation to be guest designers. It will be an opportunity to see how their lives have changed since they left Art Piaskownica. Each of them has developed her skills and I believe they'd love to tell you about their progress.

PO TRZECIE - w związku z gościnnymi występami naszych byłych projektantek zwiększyliśmy ilość wyzwań na naszym blogu. WIĘCEJ WYZWAŃ to WIĘCEJ ZABAWY i WIĘCEJ SZANS na zgarnięcie cudownych nagród, które dla Was przygotowaliśmy - my, nasi sponsorzy i nasi goście. (Szóste wyzwanie pojawiać się będzie 30-go każdego miesiąca.)

THIRDLY, because of the guest appearances of our former designers we've increased the number of challenges in our blog. MORE CHALLENGES mean MORE FUN and MORE CHANCES to win great prizes which were prepared by us, our sponsors and our guests. (The sixth challenge is going to appear on the 30th each month.)

PO CZWARTE - pojawią się dwa nowe wyzwania! Jakie? Dowiecie się niebawem.
Mamy nadzieję, że przypadną Wam one do gustu i że zechcecie bawić się z nami.

FOURTHLY, there will be two new challenges! You'll find out about them soon. 
I hope you'll like them and you'll want to have fun with us.

PO PIĄTE - pamiętajcie, by 17 marca stawić się na naszych 10 urodzinach!
FIFTHLY, remember to take part in our birthday party on the 17th March!


Ale to nie koniec dobrych nowin! Po rocznej przerwie wraca do nas
But this is not all good news! Afer a one-year break one of our designers is coming back:

Iwona / AnnaMaria
 

Witajcie ponownie po rocznej przerwie! Mam nadzieję, że pamiętacie mnie choć trochę 😉 A jeśli nie, to będzie okazja poznać się na nowo! Moją podstawową dziedziną twórczości jest scrapbooking, który towarzyszy mi niemal od dekady. Scrapowych prac w moim wykonaniu z pewnością nie zabraknie w tym roku na blogu, chociaż być może zaskoczę Was również innymi technikami. Czas pokaże, a tymczasem cieszę się, że znów będziemy się tu razem spotykać!

Hello after my one-year break! I hope you remember me a little ;) If not, it'll be an opportunity to get to know each other again! My basic field of art is scrapbooking which I have been engaged in for almost a decade. For sure you'll see my scrapbooking works this year in the blog, but I might surprise you with some other techniques. Time will show. I'm really happy that we'll meet each other here again!

https://annamaria-radzyn.blogspot.com/
https://www.instagram.com/annamaria_scrapbooking/


A teraz najwyższa pora przedstawić nasze nowe projektantki. Oto i one:
It's high time to introduce our new designers. Here they are:


Justyna / Justyna K. 

  
 Mam na imię Justyna. Od dwóch lat prowadzę bloga Trzeci Pokój – to taka wirtualna pracownia, mój własny pokój, na który nie mam miejsca w rzeczywistości ;) Moje pasje to przede wszystkim decoupage (od ponad 10 lat); oprócz tego maluję akwarelami, pastelami, pracuję z gliną, ostatnio spróbowałam tworzenia kartek. Tworzenie i czytanie książek to dwie rzeczy, bez których nie umiałabym żyć ;) 

My name’s Justyna. I’ve been writing my blog Third Room for two years – it’s my virtual studio, my own room, for which I don’t have enough space in reality ;) My passion is – first of all – decoupage (for more than 10 years); besides I paint with watercolors, pastels, I work with clay, recently I’ve tried card-making. Creating and reading books are two things that I couldn’t live without ;)

 
Magda / Magdalena's Attic 


Mam na imię Magda i jest mi niezmiernie miło, że przez najbliższe pół roku będę mogła dzielić się z Wami moimi pomysłami na łamach bloga Art Piaskownicy. Świat rękodzieła odkryłam ponad dwa lata temu i od tego czasu tworzę coś w niemal każdej wolnej chwili. Szczególnie bliskie są mi techniki mixed mediowe, ale nie stronię też od mniej czasochłonnego kartkowania. Moje prace znajdziecie na blogu magdalena’s attic.

My name is Magda and I am absolutely thrilled to join Art - Piaskownica Design Team for the next six months. I discovered the world of scrapbooking over two years ago and have been creating ever since. I especially love working on mixed media projects but I also enjoy the less time consuming card making. I publish my projects at magdalena’s attic blog.  Iza / Retro Wariacje 
 

Witajcie drodzy Czytelnicy Art-Piaskownicy. Jestem Iza z Retro Wariacji. Uwielbiam tworzyć wszelkie projekty scrapbookingowe od kartek, exploding boxów po albumy i przepiśniki. Moim ulubionym stylem jest, jak mówi sam pseudonim artystyczny, retro, vintage i wszystko co postarzane, ale nie stronię też od kwiecistych i delikatnych prac.
Rękodziełem wszelakim zajmuję się odką pamiętam, jest to moje hobby od zawsze a od jakiegoś czasu prowadzę bloga (link), mam swój twórczy profil na fb (link) i instagramie (link), gdzię Cię Drogi Czytelniku zapraszam, bo zamieszczone tam zdjęcia oddadzą więcej niż tysiąc słów opisu ;).  

Hello dear Readers of Art-Piaskownica. I am Iza from Retro Wariacje. I love to create scrapbooking projects from cards, exploding boxes to photo albums and recipe notebooks. My favourite style is, as my artistic nicname says retro, vintage and everything what altered and aged, but I also like flowered and delicate style.
Handicraft is what I love since I remember, it is my beloved hobby since ever and since some time I have blog (link), profile on fb (link) and on instagram (link) where I invite you dear Reader because photos there would say much more about my style than thousand of words.  


Prace nowego zespołu będziecie mogli zobaczyć już niedługo.
Pozostały skład naszego teamu nadal stanowią: Angi, Anetta L. (Jamiołowo), Daget-Art, 
Emi, Inka-art, Inna Luppa, Zębianka i koordynator zespołu kigabet vel Ki.


DT Art Piaskownica :) 
DT Art Piaskownica :)

11 komentarzy:

 1. Jak cudownie!
  Brawo dla Emi - piękna nowa grafika bloga. Wspaniały nowy zespół.
  Weny i czasu. Duuuuuużo czasu na pasje
  Miło tak wiedziec, że było się małą cząstką tego wspaniałego zespołu

  OdpowiedzUsuń
 2. To oby Wam dziewczyny pomysłów nie zabrakło, inspirujcie nas i zachęcajcie do zabawy :) Fajna nowa odsłona bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna grafika, świetny zespół :) trzymam kciuki i do zobaczenia przy urodzinowym torcie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :)) Nowa szata graficzna jest świetna, bardzo energetyczna, radosna, zachęcająca :)). Super Zespół, milo widzieć znajome twarze :))). Czekam na dalsze inspiracje i Wasze zabawy :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Super szata graficzna. Gratuluję też pięknej rocznicy i życzę oczywiście jeszcze wiele takich jubileuszy. Jestem pewna, że znów będą same cudowności. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały nowy wygląd bloga i super ekipa.:) Życzę wielu twórczych inspiracji.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje:) z Nowym Rokiem, nowym krokiem :) Piekna swieża szata graficzna :) wspaniałe projektantki :) pięknie się zaczyna ten rok :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Congratulations, ladies and have a good new year!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Super, ojjj będzie się działo!!

  OdpowiedzUsuń
 10. będzie, będzie obiecujemy :) bądźcie z nami!

  OdpowiedzUsuń
 11. Pięknie i będzie się działo, czyli tak jak lubię. Nadal więc, będę chętnie do Was zaglądać i brać udział w Waszych wyzwaniach, oczywiście w miarę możliwości. Bardzo się cieszę, że widzę wśród projektantek Justynkę z Trzeciego Pokoju, bo już od jakiegoś czasu jestem zauroczona jej pracami, a pozostałe Dziewczyny chętnie poznam. Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałego roku :-)

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP