poniedziałek, 7 stycznia 2019

PODRÓŻE MAŁE I DUŻE - Arktyka

Witajcie,
cieszę się, że jesteście z nami w nowym roku 2019! Wierzę, że tak jak nasz zespół, wracacie po przerwie pełni nowych, twórczych pomysłów. Na dobry początek zabierzemy Was do krainy śniegu i lodu. Wiem, wolelibyście pewnie jakieś cieplejsze klimaty :D ale skoro już niektórzy z Was i tak mają wyciągnięte sanki oraz narty, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się za koło podbiegunowe.
Hello!
I am glad that you are with us in the new year 2019! I believe that just like our team, you come back after a break with new, creative ideas. For a good start we will take you to the land of snow and ice. I know, you maybe would prefer some warmer atmosphere :D but some of you already have sleds and skis in use, so we invite you for an expedition to the Arctic Circle.

Zapraszamy na północ - do Arktyki!
Come to the north - to the Arctic!


Na to wyzwanie zgłaszamy prace wykonane w dowolnej technice, które będą nawiązywać do naszej podróży. Arktyka wbrew pozorom, to całkiem rozległy teren, rozciągający się od bieguna północnego po koło polarne. Żyją tu między innymi polarne lisy, białe niedźwiedzie, morsy, renifery, białe wilki, no i Eskimosi. W morzach pływają narwale, białuchy i wieloryby grenlandzkie. I UWAGA! Pamiętajcie, NIE MA TU ANI JEDNEGO pingwina :) Za to jest mroźno, biało i zimowo. I na takie Wasze prace liczymy - w zimowych, polarnych klimatach.

On this challenge we report works done in any technique that will refer to our journey. In spite of appearances, the Arctic is a vast area extending from the North Pole to the Arctic Circle. They live here, among others, polar foxes, white bears, walrus, reindeer, white wolves and Eskimos, of course. In the seas, there are narwale, white and Greenland whales. AND ATTENTION! Remember, THERE ARE NOT penguins :) It is frosty, white and winter land. And we count on such your work - in winter, polar climates.

Prace DT Art-Piaskownicy:
DT Art-Piaskownica projects:
  


 Nasza zabawa trwa do 6 lutego! Zapraszamy do tworzenia :) Pamiętajcie o naszym 
regulaminie, z którym można się zapoznać w zakładkach na górze strony!
Do siego roku!
Our challenge lasts until February 6! We invite you to create :) Remember our rules,
which you can read in the tabs at the top of the page!
Happy New Year!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP