piątek, 1 września 2017

KOLORY - edycja sponsorowana

Witajcie :)
tegoroczne wakacje już niestety przeszły do historii, ale my, kierując się słowami piosenki "do przodu żyj, żyj kolorowo....", zapraszamy na pierwszą w roku szkolnym 2017/2018 zabawę kolorami. Paleta bardzo przyjemna, romantyczna i jestem pewna, że wielu z Was bardzo się spodoba i natchnie do cudownych prac :) Pamiętajcie, aby w Waszej pracy pojawiły się tylko kolory z palety:

jasny róż, biały, beż oraz błękit
(dozwolona jest niewielka ilość czerni)

Hello!
This year's holiday has unfortunately gone so we would like to invite you to the first school year 2017/2018  play with colors.The palette is very pleasant, romantic and I am sure that many of you will like it and will inspire you to work miraculously :) Remember that only palette's colors must appear in your work (a small amount of black is allowed)
 

Na Wasze prace czekamy do 30 września. Spośród nich na początku października wybierzemy zwycięzcę, którego uhonorujemy nagrodą od naszego sponsora :) Bon o wartości 50 zł od ITD Collection.  Ich cudne papiery do decoupage i scrapbookingu zna na pewno niejeden z Was :)

We are waiting for your work until September 30th. At the beginning of October we will choose the winner, which will be honor the award from our sponsor :) Voucher worth PLN 50 from the ITD Collection.


Życzę Wam przyjemnych chwil przy tworzeniu, a teraz spójrzcie,
jak z tematem romantycznej palety kolorów poradził sobie nasz zespół :)
Good luck! Don't forget to check our team's works :)

 szufladkowa szkatułka

Emi
stado rekinów - broszki

https://boxemi.blogspot.com/


puszeczka na przydasie


 Angi
urodzinowa karteczka
 

Na prace czekamy do 30 września. Powodzenia :)
We wait for your works until September 30th. Good Luck :)
 

1 komentarz:

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP