wtorek, 7 października 2014

kartkowa MAPKA - edycja Ki

Witajcie! Chciałabym zaprosić was do zmierzenia się z mapką kartkową mojego autorstwa. Mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu :D dziś strzelamy do tarczy ;)
Hello! I would like to invite you to the newest challenge where you have to make a card using this cadrMap below. I hope you will like it :D we are shooting to the target today ;)
Mapkę "ustrzeliła" między innymi Ivy - gość dzisiejszej edycji.
Ivy - our guest designer made a card using this cardMap too.


Mam na imię Iwona, ale w scrapowym świecie znana jestem jako Ivy. Od kilku lat prowadzę bloga ---> klik ..., na którym prezentuję swoje mniej lub bardziej udane papierowe twory. Ostatnio, po okresie krótszych i dłuższych przerw, odkrywam na nowo swoją pasję i zasoby przydasiowych szuflad Uwielbiam tworzyć kartki… od nich właśnie zaczęła się moja przygoda ze scrapbookingiem. Lubię też inne małe formy (zwłaszcza tagi), ale dzielnie próbuję ujarzmić LO Zazwyczaj moje prace są pełne warstw, kolorów i tuszowań. Kocham przeszycia, poszarpane brzegi, papierowe kwiaty i drobne dodatki, które nadają pracy charakteru. Poza scrapbookingiem uwielbiam gotować i pożerać… książki Bardzo dziękuję piaskownicowym Dziewczynom za zaproszenie i gorąco zachęcam Was do zabawy z tą fantastyczną mapką :)
I am Iwona but in the scrapbooking world I am know as Ivy. I have a blog for a few years now -> on which I show all my works. I had some long and short breaks lately but now I am back and I am discovering my passion once again. I love card making.. my adventure with scrapbooking started with cards. I like other small forms (especially tags) and I try to master LOs :P Usually my works are full of layers, colours and ink stuff. I love stitches, rough edges, paper flowers and small accessories which give each work its own style. Beside scrapbooking I love cooking and.. reading books :) Thank you girls from Art-Piaskownica for the invitation and I hope you will join this amazing cardMap challenge!

Poniżej praca naszego gościa.
Ivy's work is below.

A także dziewczyny z naszej załogi:
And here works of our design team:

 To co ??? Papierki w dłoń! Na wasze prace czekamy do 6 listopada.
So how do you like it? Take your papers and start card-making! We are waiting for your works untill the 6.10.2014.

CARD mapka

5 komentarzy:

 1. Fantastyczna mapka i świetne inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prace inspiracyjne - rewelacyjne !

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna mapka :) Piękne inspiracje

  OdpowiedzUsuń
 4. Can I join to your task too? Thanks a lot for such a nice scetch for cards!!!

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP