czwartek, 25 września 2014

KOLORY - jedno wyzwanie dwa blogi :)

Jakiś czas temu zrodziła się idea zorganizowania wspólnego wyzwania dla dwóch blogów. Dziewczyny z Kreatywnego Kufra zaprosiły nas do wspólnej zabawy, na co przystałyśmy, by pokazać, że razem też można się świetnie bawić! :D A jako że nasze blogi tematycznie znacznie się różnią zdecydowałyśmy się na KOLORY ... oto i one:

CZARNY + SZARY + BIAŁY + jeden dowolny kolor z palety barw


Mamy nadzieje, że przyłączycie się do nas!

Nim jednak to zrobicie koniecznie zapoznajcie się 
z regulaminem znajdującym się poniżej.

A teraz garść inspiracji od dziewcząt z obu DT :)
REGULAMIN :D

Kochani nim przyłączycie się do wspólnej zabawy z Art Piaskownicą i Kreatywnym Kufrem prosimy - zapoznajcie się z poniższym regulaminem tegoż wyzwania !!!

Idea zabawy brzmi: JEDNO WYZWANIE DWA BLOGI - w praktyce oznacza to, że to samo wyzwanie pojawiło się dziś na dwóch rożnych blogach. 
Chcemy w ten sposób pokazać, że można świetnie bawić się także współpracując ze sobą :) 

1. Zadanie polega na wykonaniu pracy w dowolnej technice z zastosowaniem w niej KOLORÓW: czarny, szary, biały plus JEDEN dowolny kolor z palety barw.
2. Na powyższe wyzwanie można zgłosić tylko JEDNĄ wykonaną specjalnie na to wyzwanie pracę ... zgłoszona praca musi być NOWA, tzn. nie może być pokazana ani opublikowana wcześniej niż dzisiejsze wyzwanie, tj. 25 września.
3. Prace do wyzwania zgłaszamy za pomocą "żaby" (programu Inlinkz), znajdującej się na dole wyzwania, do dnia 24 października. Kod ten jest taki sam na obu blogach! Nie ma więc konieczności zgłaszania prac tu i tu. Wystarczy to zrobić na jednym z blogów partnerskich.
4. W swoim poście lub na pasku bocznym bloga należy umieścić BANER wyzwania, który jest taki sam dla obu blogów ... i podlinkować go do bloga Art Piaskownicy albo Kreatywnego Kufra.
5. Spośród wszystkich nadesłanych prac, projektantki obu blogów wybiorą tę jedną, tę NAJ, plus ewentualnie przyznają jakieś wyróżnienia. Wyzwanie to nie jest sponsorowane.
6. Zwycięzca wyzwania zostanie ogłoszony 28 października. Informacja o wygranej pojawi się równocześnie na dwóch blogach.


2 komentarze:

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP