czwartek, 10 marca 2011

mapka # 19 Ibiska

Czas na kolejna mapkę. Tym razem chciałabym Wam zaproponować narysowany jakiś czas temu przeze mnie szablon. Muszę przyznać, że bardzo fajnie się z nim pracuje - tym bardziej jestem ciekawa jak odbierzecie go wy i jak piękne prace na jego bazie stworzycie. 
Time for another sketch. This time I'd like to propose a template I drew some time ago. I have to admit it's great to work with - which makes me even more curious what you will think about it and what will you create using the sketch. 


Serdecznie zapraszam do zabawy. Dodatkową zachętą niech będzie fakt, że jest to pierwsze wyzwanie sponsorowane na tym blogu. Przy współpracy z rodzimymi sklepami scrapowymi (choć mamy nadzieję, że w przyszłości nie będą to tylko rodzime sklepy) organizujemy dla was zabawę w artystyczne wyzwania, w których do wygrania będą nagrody ufundowane przez sponsorów.
So join the fun! Perhaps you'll be encouraged more if I tell you this is the first sponsored challenge on our blog. Cooperating with Polish scrap stores (htough we hope Poland is not the limit here) we'll post some challenges that will be awareded with prizes funded by the stores.

W tym wyzwaniu autor zwycięskiej pracy otrzyma bon o wartości 20zł do realizacji w sklepie scrapki.pl. Koniecznie dołączcie! 
The winner of this challenge gets a 20 PLN coupon to spend at scrapki.pl. You just have to enter!


Kupuję w Scrapki.pl!

A oto dzisiejsza mapka:
And here's today's sketch:

4 komentarze:

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP