środa, 3 listopada 2010

mapka #17 Ki

Koła... kółka... kółeczka... kropki... i kropeczki... to nasza dzisiejsza propozycja mapki. Mam nadzieję, że staniecie na wysokości zadania i zaskoczycie nas równie pozytywnie jak i my Was zmianami na naszym blogu :)

Circles ... small cirlces ... mini circles ... dots ... and tiny dots ...that's our sketch proposal for today. I hope you'll be equal to the task and surprise us just as positively as we did with the changes on our blog.Na prace czekamy do 10 listopada !!! Miłej zabawy.
Link your creations by November 10th. Have fun.

Pamiętajcie mapka to nie tylko LO ... można ją zinterpretować na bardzo wiele sposobów. Jestem ciekawa czy ktoś podejmie się tego zadania ???

And remember - the sketch doesn't apply to LOs only..you can interpret it in many ways. I wonder who's going to pick up the gauntlet?

UWAGA !!!
Z związku ze zmianami dotyczącymi sposobu zgłaszania prac proszę szczegółowo zapoznać się z "instrukcją dodawania linków do prac na wyzwania". Informację na ten temat znajdziecie tutaj ---> klik ... lub w zakładce pt: Instrukcja/Instruction.

Attention!
Due to introduced changes concerning the means of entering the challenges, please get acquainted with the directions for linking challenge entries. Details can be found here ---> click or in the section Instrukcja/Instruction
6 komentarzy:

 1. Stary banner był taki śliczny! Może wrzucicie go na jakąś podstronę by jego wielbiciele mogli go sobie oglądać? Serio, serio!
  Linkowanie prac to bardzo dobry pomysł, my wprowadziłyśmy go na swoim blogu wyzwaniowym (zapraszamy Was do nas:), ale potrzeba trochę czasu by wszyscy się z tymi oswoili.

  OdpowiedzUsuń
 2. wow, ile zmian w ciagu jednej nocy ;)
  a ja tez jestem za starym bannerem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. czyżbym była pierwsza??? Stary baner też mi się bardziej podobał, ten jest zbyt "kanciasty" jak na taki twórczy blog

  OdpowiedzUsuń
 4. popieram dziewczyny. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny jest ten system dodawania prac.
  Po raz pierwszy się z wami bawię i zmiany mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP