piątek, 30 kwietnia 2010

Monochromatycznie #8 zielony - wyniki

Czas podsumować zielone wyzwanie kolorystyczne. Zgłosiłyście wiele różnorodnych i bardzo ciekawych prac. A teraz czas na wyniki. Z ponad 30 prac wybrałyśmy dwie naszym zdaniem najciekawsze.

So this is the time to pick up the winners of our green challenge. You've sent over 30 various ideas and interpretations. But we can choose only two. So here we go....

Annar

oraz Gaelle
Gaelle - Thank you for playing with us!!!

Pozostałe zgłoszone przez was prace:
Alojka, Konvalia, Asica.p - 1 , Asica.p- 2, Mollik System, Moniś-ka, Paszczata, Agata, Olennka, Juliettqa, Agnieszka.be, Tusia, Anna, Marika-Handmade, Montagna , Alegria, Enthia, Monia-Art, Marikusia, Kannadyjka, Ulietta , Duś, Bossanova, Tulipanka, Nati, Ivy , Jolinek, Boa-Art, Miszelkowy schowek, Kasia_g.

PS. Niestety niektóre ze zgłoszonych prac były za mało zielone - główną zasadą zabawy w "monochromatycznie" jest fakt, że praca którą zgłaszacie musi aż kipieć od tego koloru :) Musi to być kolor główny, przewodni, inne kolory dopuszczalne są jedynie w minimalnych ilościach.

Pamiętajcie o tych zasadach, jak również o tym, aby prace zgłaszać w wyznaczonym terminie. Tym razem zrobiłyśmy wyjątek i głosowałyśmy również na spóźnione prace, ale nie może się to stać zasadą, która będzie stosowana w przyszłości. Same rozumiecie - wyjątek czyni regułę :D

To tak ku przypomnieniu, jeszcze raz proszę w imieniu pozostałych koleżanek, abyście pamiętały o naszych zasadach.

6 komentarzy:

 1. O nieee, to ja zapomniałam wrzucić linka do mojej pracy w tamtym poście?? A publikowałam ją 22 kwietnia - http://warsztat.pucia.pl/2010/04/22/zielen-bardzo-prosze/ i byłam pewna, że się pochwaliłam :( A tu nie tylko, że nie zdążyłam zrobić nic więcej, tylko kartkę, to nawet jej nie podlikowałam. Ale teraz już się trochę ogarnęłam po ataku prozy życia i robię następne rzeczy, które planowałam w zieleni, a nie zdążyłam. Pochwalę się, jak zrobię, mimo, że po czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje Annar - piękna praca!

  OdpowiedzUsuń
 3. Thank you girls, that was a great pleasure !!! That's a honor for me you are all so talented. huge hugs !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za wyróżnienie :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja też zrobiłam :( ale widocznie chyba za mało zielona była :)prace śliczne

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP