piątek, 30 kwietnia 2010

Mapka#13 Ibiska - wyniki

Dziękujemy serdecznie za udział w naszym wyzwaniu mapkowym. W zabawie wzięło udział bardzo wiele z was i wybór najlepszej naszym zdaniem pracy nie był łatwy. Po głosowaniu zdecydowałyśmy wyróżnić 2 prace:


Thank you very much for taking part in our map challenge. Many of you decided to play with us and choosing the best was not easy. After voting we decided to award two projects:

Kadabra
Hendmejdbajkejt

Serdecznie gratulujemy! Congratulations, girls!

W wyzwaniu udział wzięły ponadto: In the challenge took part also:

Agastar, Asica_P 1, Asica_P 2, Bossanova, DagetART, Duś, Elwira-k, Hendmejdbajkejt (pozostałe prace), Jugo, Juliettqa, Jutka, Kannadyjka, Kasia_g, Katarynka, Katharinka84, Kolorowanka, Maggie, Majka, Marika-handmade, Monia-art, Monis-ka, Nati, Rybiooka, Tulipanka, U-Alojka, Yvette.

A oto prace zespołu art-piaskownicy:
And here are the effects of work of art-piaskownica team:

Anita
Ibisek
Ki
Kobens
Mamuta
Muma
Oliwiaen
Timboctou

3 komentarze:

  1. Wszystkie prace piękne. Gratuluję wygranym! A uśmiałam się przed chwilą do łez - z siebie i swojego roztrzepania :D:D:D Otóż przygotowałam kartkę na to wyzwanie. Ba! Nawet umieściłam ją na swoim blogu z informacją, że jest to kartka wyzwaniowa na art-piaskownicę. I dopiero teraz zauważyłam (gdy przeczytałam, kto wziął udział w wyzwaniu), że nie zostawiłam komentarza z linkiem :D:D:D:D Nie no - taki poziom roztrzepania to chyba tylko jest moją cechą charakterystyczną :D:D:D Pozdrawiam wszystkich ciepło i już majowo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tu też nie zdążyłam, ale nadrabiam :) Bo mapka jest cudna.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dopiero wróciłam do domu i usiadłam do komputera a tu taaaka niespodzianka :D ogromnie się cieszę i dziękuję za wyróżnienie! aż muszę to Małżonowi pokazać :D

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP