środa, 25 sierpnia 2021

STYLE - cyberpunk

 Witajcie!
Hello!

U schyłku wakacji wracamy do cyklicznych wyzwań i do zabawy stylami. Proponujemy dzisiaj styl ambitny, pewnie dla wielu z was nieznany czyli CYBERPUNK.
At the end of the summer holidays, we return to cyclical challenges and to play with styles. Today we propose an ambitious style, probably unknown to many of you - CYBERPUNK.

Cyberpunk skupia się na negatywnym oddziaływaniu wszechobecnej zaawansowanej technologii komputerowej i informacyjnej na  funkcjonowanie człowieka. Cyberpunk to pojęcie, które pojawia się zarówno w literaturze, sztuce, jak również w ideologii życiowej, w której porównuje się człowieka do maszyny pozbawionej świadomości, duszy, wartości ludzkich ​​(wikipedia).
Cyberpunk focuses on the negative impact of ubiquitous advanced computer and information technology on human functioning. Cyberpunk is a concept that appears both in literature, art, as well as in the ideology of life, in which man is compared to a machine devoid of consciousness, soul, and human values ​​(wikipedia).

O stylu tym w rękodzielnictwie możecie także poczytać TUTAJ. My zapraszamy was o stworzenia pracy w stylu cyberpunk w dowolnej technice, formie, na dowolny temat.
You can also read about this style in handicraft HERE. We invite you to create a cyberpunk work in any technique, form, on any topic..

A na zachętę mamy dla was nagrodę od "szefowej" - coś dla tych co lubią niespodzianki. Do wyboru paczka niespodzianka lub portret na zamówienie według zdjęcia (15x15cm). Jest o co powalczyć.
And to encourage you, we have an award for you from the "girl boss" - something for those who like surprises. You can choose a surprise package or a portrait to order according to the photo (15x15cm). There is something to fight for.  

Dla odważnych mamy coś fajnego - nagrodę od "szefowej " ;)
Do wyboru paczka niespodzianka lub portret na zamówienie według zdjęcia (15x15cm)
For the encouragement we have something for those who like surprises. Award from the "boss" ;)
Choose from a surprise package or custom portrait of a photo size (15x15cm)

 

Zobaczcie jak z tym stylem poradziły sobie nasze dziewczyny z DT:
See how our girls from DT dealt with this style:

 

Angi Style

Na zgłoszenie swoich prac macie czas do 24 września. Udanego tworzenia!
You have until September 24 to submit your works. Happy creating!

13 komentarzy:

 1. Niesaaamowite inspiracje, dzięki za nie, szczególnie, że temat jest trudny... Zębianka, chylę czoła, mój mąż byłby zachwycony takim trofeum na półce:D

  OdpowiedzUsuń
 2. o moje Panie jestem z Was dumna ...
  szefowa "wraca" :P świetnie sobie poradziłyście ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Paletka zniknela czy ja jej nie widzę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podmieniłyśmy baner by nie sugerować się tylko paletą - kolorystyka jest dowolna ;)

   Usuń
 4. Dziękuje za niesamowite inspiracje. Z pewnością wezmę udział w tym konkursie. Badzo dobry powód żeby zamknąć się w warsztacie z mojąspawarką. Spróbuje namówić żonkę i coś razem przygotować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowity temat i prace. Myslę że dam radę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :) I owocnego tworzenia życzymy :)

   Usuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP