piątek, 23 grudnia 2016

PRINTY "kratka"

Hej, hej! Ho!
Na pewno spora grupa z was w tej chwili myślami jest zupełnie gdzie indziej. Ale jak już nacieszycie się Świętami, znikną ostatnie okruszki z makowca i dopadnie was słodkie lenistwo może skusicie się na nasze nowe wyzwanie z kolorami?
 Hey, hey! Ho!
Certainly many of you at this moment are in this moment with their thoughts elsewhere. But once you enjoy the Christmas, the last crumbs of poppy cake disappear and a sweet laziness gets you mitht be tempted to take part in our new challenge with colors?

 
Temat mamy pojemny i bardzo na czasie, klasyka: w kratkę! Na hasło kratka widzę ciepły szalik idealny na właśnie rozpoczęte zimowe dni, pieska w kratkę z łatą pod ogonem, którego można przytulić, by się rozgrzać i tańczącego Szkota.
A co wam podpowiada wyobraźnia oraz wena twórcza? Pokażcie swoje piękne prace! Czekamy na nie cały miesiąc, jakby nie patrzeć, aż do przyszłego roku :)
 The subject is extensive and on time, classic: checkered! When I say checkered I see a warm scarf perfect for cold winter days that just came, a doggy checkered and with a patch under the tail, which you can hug to warm up and a dancing Scotchman.
And what tells you your imagination and creative vein? Show me your beautiful works! We look forward to it for the whole month, until next year :)uszyła komplet pościeli do zbitego własnoręcznie łóżka
Emi sew a set of sheets for a self-made bed. 
 
zrobiła bombkę z kraciastej wstążki
Ki made a bauble of a checkered band. 
 
stworzyła piękny przepiśnik
Zębianka made a beautiful recipe notebook. 
 

Kochani! Mieliśmy mały problem z żabą, ale w wyzwaniu biorą udział wszystkie prace podlinkowane do poprzedniej żaby i do tej nowej:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP