poniedziałek, 25 lipca 2016

KOLORY lipca

Witajcie,
Hello,
mamy już prawie środek wakacji, więc zapraszamy Wam dzisiaj do bardzo letniego wyzwania. Jako kolory lipca chcemy Wam zaproponować kolory morza i piasku.
We have almost the middle of holiday so we invite you today to the challenge of summer. As the colors of July we want to suggest you the colors of the sea and sand.Przypominam, że możecie wykonać pracę w dowolnej technice z użyciem trzech wybranych przez nas kolorów. W pracy może być też użyty w niewielkich ilościach czarny i biały kolor.
I remind you that you can do a work in any technique using three of our chosen colors. You can also use some black and white in a small amount.

        Na kolorystyczne wyzwanie zapraszamy Was wraz z Kamilą z bloga Gawra Stefana
        We invite you for color challenge together with Kamila of the blog Gawra Stefana"Mam na imię Kamila. Zawodowo zajmuję się przekładem z języka niemieckiego. Uwielbiam kreatywne wyzwania, dlatego bardzo się cieszę, że mogę współorganizować to, o którym właśnie czytacie. Lubię uczyć się nowych technik. Blogowanie zaczynałam, kiedy zaczęłam uczyć się decoupagu, ale moją największą pasją nieoczekiwanie stało się szydełkowanie. Ale mi się zrymowało :) Jak pewnie większość uczyłam się w podstawówce szydełkowania, robienia na drutach i innych przydatnych rzeczy, ale wtedy mnie to nie wciągnęło. Po latach postanowiłam zrobić drugie podejście i zaskoczyło. Teraz wszędzie zabieram ze sobą szydełko. Chętnie próbuję też innych technik. Niedawno wciągnęłam się w liternictwo, co widać po moim profilu na Instagramie. Ciągle poszukuję nowych wyzwań, więc Art Piaskownica jest jednym z miejsc w sieci, do których z przyjemnością często powracam."
"My name is Kamila. I work as german language translator. I love creative challenges and this is reason why I’m very glad that I can help to organize this one. I like to learn new techniques. Writing a blog I started with learning of decoupage, but my biggest passion unexpectedly started to be crocheting. How, I suppose, a most of people at primary school I learned crocheting, knitting and other useful things, but back then it wasn’t my thing. After many years I decided try one more time and this time it had struck home. Now I’m taking my crochet hooks everywhere. I also willingly try other techniques. Lately I was absorbed by hand lettering, what can you see on my Instagram profile. All the time I’m looking for new challenges, so Art Piaskownica is one of the places in web, where I come back frequently and with pleasure."

A oto inspiracje nasze i naszej Gościnnej Projektantki - Kamili
And here is our inspirations and our the Guest Designers -Kamili

Kamila 
 zrobiła szydełkowego misia
made crochet a teddy bear
 

zrobiła filcową broszkę w kształcie syreny
made a felt brooch in the shape of a mermaid

 

Zębianka
wykonała mobil z ptakami zrobionymi z origami
made a mobil origami with birds

wykonała stronę w ramach Project Life
made page to the Project Life


 
AnnaMaria
przygotowała pracę z lalką
made card with doll


To co ruszacie z nami na plażę? 
Na Wasze prace czekamy do 24 sierpnia. 
 Pozdrawiam wakacyjnie
Let's go to the beach. 
We'll wait for your works until 24th August. 
Holiday greetings


4 komentarze:

  1. cudne kolory, koło takiego wyzwania nie mogę przejść obojętnie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój napis by świetnie pasował kolorystycznie ale opublikowałam go w tamtym roku :( http://komodapomyslow.blogspot.com/2015/09/girlanda-z-imieniem.html

    OdpowiedzUsuń
  3. Kinga a może cię zainspirujemy i stworzysz coś nowego- do dzieła!

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP