sobota, 25 czerwca 2016

PRINTY - "kropki"

Hej, hej!
Hi!
Pewnie już wielu z was na myśl o wakacjach uśmiecha się radośnie. Tak samo i my. Jednak nasz uśmiech wywołują  kolory czerwca. Mają w sobie tyle energii, radości, że od razu nabiera człowiek ochoty do tworzenia. Na tapecie:
Probably many of you smile happily, on the thought of holiday. In the same way we do. However, our smile is elicited by the colors of June. They have so much energy, joy, one will immediately create.

KROPKI
DOTS 


Na kolorystyczne wyzwanie zapraszamy Was wraz z Anią z bloga "Płonące motyle".
For the color challenge we invite you with Ania from blog "Płonące motyle". 


"Mam na imię Ania. W sieci znacie mnie jako Anię S, prowadzącą bloga "Płonące motyle". Od kiedy pamiętam, zawsze coś tworkowałam albo przerabiałam, robiłam własnoręcznie kartki na różne okazje. Rok po urodzeniu Synka założyłam bloga i zaczęłam swoją przygodę z rękodziełem na poważnie. Zaczęłam od exploding boxów, które uwielbiam robić do dzisiaj. Potem zaczęła się moja przygoda z papierową wikliną i wciągnęły mnie te rureczki :) W międzyczasie były też inne techniki. I jakieś 2,5 roku temu zakochałam się w koralikach Toho i zaczęłam tworzyć bransoletki na krośnie. Dla tej miłości nauczyłam się dziergać na szydełku i popłynęłam ze sznurami szydełkowo-koralikowymi. Obecnie biżutkowanie jest moją największą miłością, ale nie stronię od innych technik.  Wciąż się uczę i doskonalę swój warsztat :) Często biorę udział w wymiankach, bo lubię obdarowywać innych :) Dlatego też przy okazji Gościnnego występu chciałbym i Wam coś podarować."

"My name is Anne. The network know me as Anne S, leading blog "Burning butterflies". Since I remember I always created something or remade, I did own cards for different occasions. One year after the birth of my son launched a blog and started my craft adventure seriously. I started with exploding boxes, that I love to do to this day. Then I began my adventure with paper wicker and these tubules made me hooked :) In the meantime, there were other techniques. And some 2.5 years ago, I fell in love with Toho beads and began to create loom bracelets. For this love I learned to knit crochet and had to take the ropes crochet-beads. Currently, the creation of jewelery is my biggest love, but I do not avoid other techniques. I'm still learning and perfecting my craft :) Often I participate in exchanges, because I like bestow others :) Therefore, on the occasion of the guest appearance I would like to give you something."


Dla zwycięskiej pracy Ania przygotowała taką nagrodę.
For the of the winning work Ania has prepared a reward.
 

Technika, jak zawsze, dowolna, jednak pamiętajcie, 
aby w pracy użyć jak najwięcej materiałów, dodatków w kropki.
The technique, as always, any, but remember to use 
at work as much as possible materials and additives with dots.
A oto inspiracje nasze i naszej Gościnnej Projektantki - Ani S.
And here is our inspirations and our a Guest Designers - Ania S.

Ania S.
przygotowała kolorowe kartki
prepared colorful cards


przybornik na papiery
boxes on the papers


motywująca karteczka
motivational card

 

Taja
strona z książeczki sensorycznej
the page of the quiet book


broszki do jarmilek
brooches for Jarmilki shoes 


Na Wasze prace czekamy do 27 lipca.
We are waiting for your works until 27 July. Ahoy


PS.
A ja w tym miejscu chciałabym się pożegnać z Wami i załogą Art-Piaskownicy. Spędziłam tu cudowny rok, ucząc się i jednocześnie Was inspirując. To będą niezapomniane chwile, do których będę mogła wracać. Dziękuję z całego serca, Wam, uczestniczkom zabaw, lecz przede wszystkim dziewczynom z teamu AP, że były cierpliwe, rzeczowe i podawały pomocną dłoń.  Elżbieta A.

PS.
And I in this place would like to say goodbye to you and the team AP. I spent a wonderful year here, studying and at the same time inspiring you. These will be unforgettable moments, which I can go back to. Thank you with all my heart, to you, participants of challenges, but above all to the girls from the team AP that they were patient, kind and always ready to lend a hand. Elizabeth A.7 komentarzy:

 1. Dziewczyny Wasze inspiracje są przepiękne i bardzo kropiaste :* Dziękuję za możliwość gościnnego udziału u Was :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Kropy, kropki, kropeczki uwielbiam odkąd sięgam pamięcią ;) Wspaniała zatem dla mnie inspiracja, Aniu :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Radosny, letni temat zabawy. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne prace, a i kropki są wspaniałym motywem przewodnim :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne prace, czasu jeszcze trochę, więc mam nadzieję, ze uda mi się coś przygotować:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie, że ta forma KOLOROWEGO wyzwania również przypadła wam do gustu - czekamy na wasze kropkowe prace :)

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja się chętnie zgłoszę :) Pozdrawiam! DecuPUG http://decupug.blogspot.com/2016/07/81-herbaciarka-w-kropki.html

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP