środa, 19 sierpnia 2015

Zainspiruj się! "ROZETA z Katedry Notre-Dame"

Witam serdecznie!
Hello!

Wakacje wciąż trwają, więc zabieram Was na małą podróż po inspirację. Z największą przyjemnością zapraszam do Paryża. Dziś spójrzmy w górę, na południowy portal Katedry Notre-Dame, gdzie znajduje się okno rozetowe. To rozeta typu rayonnant czyli promienista.
We still have vacations, so I take you on a small trip for inspiration and invite you to Paris. Look up, at the south portal of Notre-Dame Cathedral, when you'll find a rose window in Rayonnant style.Stwórzcie niesamowite dzieła. Możliwości macie wiele: haft, koraliki, decoupage, witraż, malowanie na szkle. OK, nie podpowiadam, przecież pomysły już się same mnożą.
Make some incredible works. You have endless possibilities: embroidery, beads, decoupage, stained-glass, painting on the glass. OK, I won't suggest anything, ideas multiply themselves.A tak rozeta z Katedry Notre-Dame zainspirowała naszą załogę:
And that's how our Design Team was inspired by rose window from Notre-Dame Cathedral:Elżbieta A
wykonała okładkę na szkicownik formatu A4.
Biel i czerń. Transfer i koronka. I szydełkowa zakładka.
made sketchbook cover in A4 format.
Black and white. Transfer and lace. And a crochet bookmark.


Kurdupel
stworzyła kolorowy, optymistyczny obrazek
made a colourful, optimistic drawing


Mała Ichi 
narysowała mandalę przyciągającą bogactwo
painted mandala to attract wealth


Asia majstruje
wykonała scrapa z papierowymi rozetami
made a layout with paper rosettesZapraszamy Was do udziału w wyzwaniu.
Macie czas do 18 września.
Feel invited to join our challange.
You have time untill 18th September
 

3 komentarze:

  1. Witam.. Nie wiem czy ktoś widział moj komentarz pod postem wezwanie kolorystyczne, ale chciałabym zapytać o dodaanie swoich prac za pomocą inlinkz. Czy ktoś z administratorów ArtPiaskownicy może sprawdzić dlaczego nie możemy dodawać linków? Próbowałam poraz kolejny i nie mogę dodać. Czy to oznacza że opcja z zagranicy jest zablokowana? A może administrator coś żle ustawił podczas tworzenia kodu HTLM. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Majalena, czy nadal masz problemy z dodaniem pracy? W wyzwaniu kolorystycznym Twoja praca jest widoczna, czy problem dotyczy innych wyzwań?

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP