wtorek, 22 kwietnia 2014

LO z tematem KSIĄŻKA

Motywem tej edycji wspólnego scrapowania będzie
The theme of this month's LO will be

KSIĄŻKA
BOOK

Temat niezwykle szeroki, dający ogromne pole do interpretacji. Możecie zobrazować swoją przygodę z konkretną książką, zainspirować się cytatem, wykorzystać w swojej pracy prawdziwą książkę... Ogranicza nas tylko wyobraźnia :) A przecież lektura sprzyja właśnie jej rozwijaniu! Obrazuje to nawet baner tego wyzwania:
Very vide subject, which gives us huge possibility of interpretation. You may depict your adventure with specific book, inspire yourself with a book quote, use a real book in your layout... The sky is the limit! And as you know, books make for developing our imagination :) This month's challenge banner shows it:

źródło / source

Jedyny wymóg to stworzenie tematycznego scrapa. Instrukcję zamieszczania prac znajdziecie tutaj.
Only requirement is to make a thematic LO. Here you can find instruction of adding link to our challenge.

Do wspólnego tworzenia zaprosiłyśmy gościa - Gosię, prowadzącą bloga Smile. Don't kill anyone. Pozwólcie, że się Wam przedstawi:
We invited Gosia from blog Smile. Don't kill anyone to joint scrapping. Let her introduce herself:

Z tej strony Gosia, miło mi :) Tworzę od zawsze, choć efektem swojej pracy dzielę się od dwóch lat. Na początku były to kartki. Myślałam, że tylko tyle potrafię. Później jednak zaczęłam się rozkręcać. Najpierw były to wpisy do art journali, aktualnie zakochałam się w scrapach (absolutnie i na zabój!). Nie mam określonego stylu, lubię prostotę, ale jednocześnie chlapię i brudzę. Raz wybieram kolorową bazę, innym razem całkiem jasną, białą. Zależy to od zdjęcia, tematu i charakteru jaki chcę konkretnej pracy nadać. Bardzo lubię mapki, fajnie jest się z nimi zmierzyć. Podczas pracy lubię porządek, chociaż biurko ZAWSZE jest za małe i ciągle czegoś szukam ;) 
Ulubione przydasie? Wszystko co piękne! Papiery uwielbiam od zawsze, stemple pokochałam miłością wielką, no i oczywiście tekturki i badziki, czyli drobiazgi, które zawsze idealnie uzupełniają każdą pracę :)

Dziewczyny, dziękuję za zaproszenie do gościnnego udziału w tym wyzwaniu :)
Hello, I'm Gosia, nice to meet you :) I create ever since, although I share the results of my work for two years. In the beginning I was making cards. I thought that I can do only this. Later however, I began to expand. First were the entries in the art journal, currently I love making scraps (absolutely and passionately!). I do not have a particular style. I like simplicity, but at the same time I splash and get messy. Sometimes I choose a colored base, other times quite bright, white. It depends on the photo, theme and character which I want to give to my piece. I like to scrap with maps, it's nice challenge. While working I like the order, although my desk ALWAYS is too small and I'm constantly looking for something ;) 
Favorite things to work with? Everything which is beautiful! Since forever I love papers and stamps. Chipboards and badges on the other hand always perfectly complement any LO.
Girls, thank you for the invitation to guest participation in this challenge :)

Gosia stworzyła nastrojową, nieco melancholijną pracę, inspirowaną cytatem z książki Zafóna:
Gosia created quite romantic and melancholic piece, inspired by the quote from Zafón's book:


A majstrująca Asia wzięła się za lekturę długo wyczekiwanej książki:
And Asia-majstruje got down to read long awaited book:


Życzymy miłej lektury i zapraszamy do wspólnej zabawy! Na Wasze prace czekamy do 18 maja.
Enjoy reading and join our challenge until 18th May!

3 komentarze:

  1. Dziękuję za zaproszenie! Świetny scrap Asiu!! :))

    OdpowiedzUsuń
  2. czy może to być również kartka z art jurnala? który jest włąsnie tworzony z książki? (odsłownie dopiero tworzony bo to pierwszy "wpis" ;) )

    OdpowiedzUsuń
  3. niestety nie ... to wyzwanie dotyczy tylko scrapów/LO ...

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP