poniedziałek, 7 stycznia 2013

CardLift #35

Hej, hej! Witajcie po świątecznej przerwie! Wracamy z nowymi wyzwaniami i pomysłami i mamy nadzieję, że przyłączycie się do nich z takim zapałem i energią jak w ubiegłym roku! Na dobry początek chciałybyśmy zaproponować Wam cardlift! W tym tygodniu zmierzymy się z delikatną i romantyczną kartką autorstwa Evgeni Pretzer!

Hey, hey! Welcome after our Christmas break! We are back with new challenges and new ideas and we hope that you will join us again this year! We have something easy to start with! Our first challenge in 2013 is  a cardlift, this week we are going to play with this lovely creation by Evgenia Pretzer!


całą kartkę możecie obejrzeć poniżej:
You can have a close look at the card here: 


a tu już interpretacje naszego piaskownicowego zespołu:
and here are ideas from our Design Team:

IbisekKasia worqshop


LejdiZapraszamy Was serdecznie do wspólnej zabawy! Na linki do Waszych postów z liftami tej cudnej kartki czekamy do 17 stycznia- macie więc całe 10 dni na spokojne przygotowanie pracy! Zaskoczcie nas Waszymi pracami!

So, will you join the challenge? We are waiting for links to your posts with cardlifts, you have time till 17.01- it is full 10 days! Surprise us with your creations!


3 komentarze:

  1. łaaaał! Ibiskowa mnie powaliła!

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie rożne a wszystkie piękne!

    OdpowiedzUsuń
  3. Girls, thank you so much for having my card for a lift! I LOVE your interpretations:)

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP