poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Rękoczyny - OKO - edycja Maryszy

Dzisiaj chciałabym was zaprosić na swoje pierwsze wyzwanie w którym tematem jest OKO! Prace mogą być tylko z jednym oczkiem lub z wieloma - po prostu musi się pojawić w waszych pracach!
Pamiętajcie, że jest to wyzwanie rękoczyny, tak więc prace mogą być z każdej dziedziny, byle wykonane własnoręcznie.(uszyte, kraftowane etc)

Today I would like to invite you to participate in my first challenge, in which the main topic is the EYE! Your works may include just one eye or a lot of them - it has to appear in your works!
Please remember, this is Rekoczyny challenge, so you can create everything,and have to be made by yourself (sewing, crafting etc.)


Na wasze prace czekamy do 15 sierpnia 2012r.

We are witing for your works until the 15th August 2012.

Mamy nadzieję, że wasze piękne oczęta zainspirują was do działania!
Poniżej prace naszej kreatywnej załogi :)

We hope that your beautiful eyes will inspire you to create!
Below you can see works of our creative team!

Marysza
***
Sagitta
***

Ibisek
***

Antilight
***

WorQshop
***

Huma

5 komentarzy:

Czarna Biedronka pisze...

Nie wiem czy może być "spreprawane" zdjęcie w ramach tego wyzwania, ale jak to mówią inspiracji nigdy za wiele. Najwyżej nie weźmie udziały w zabawie. Pozdrawiam !

Kobens pisze...

Dziewczyny jak sama nazwa wskazuje RĘKOCZYNY (robimy coś rączkami ;)) są wyzwaniem KRAFTOWYM. Zdjęcia nie będą więc brane pod uwagę (zapraszamy do wyzwań foto- fotogra, fotolift
)
Chcemy Was zainspirować do spróbowania czegoś nowego. Jak najbardziej dopuszczalne są prace z papieru, ale czekujemy od Was czegoś więcej niż tylko kartki czy scrapa. Notes może? Obrazek? A może torba z motywem oka? Breloczek? Puście wodze fantazji i do dzieła!

Marta Miśkowa pisze...

witam, czy można oddać więcej niż jedną pracę?

paauliska pisze...

zgłosiłam się tylko nie wiem czy wswzystko poprawnie zrobiłam , bo nie wyświetlił sie link mój ale moze za chwile sie pojawi :)

paauliska pisze...

źle zrobiłam ;p ale juz dobrze i juz jest :)