wtorek, 3 lipca 2012

Czas zmian oraz projekt 12/12 / Time For Changes and 12/12 Project Challenge

W naszym życiu nic nie trwa wiecznie, ciągle coś się zmienia i niestety ta sama reguła dotyczy Art-piaskownicy. Nadszedł czas zmian - często trudnych, ale dobrze przemyślanych. Zmian, które sprawiły, że część z nas postanowiła rozwinąć skrzydła w innych dziedzinach i pożegnać się z tym miejscem. Bardzo dziękujemy , Anicie, Edit, Florze, Katasiaczkowi, Ki, Makówce, Mumie, Oliwiaen i Uli za wszystkie te lata spędzone razem na inspirowaniu i wspólnej fantastycznej zabawie w naszej Piaskownicy.
Specjalne podziękowania należą się Ani-Marii i Nulce, które stworzyły to miejsce i bez których  Piaskownica nigdy nie stała by się najdłużej działającym blogiem wyzwaniowym w Polsce.
Nothing lasts forever in our lives, everything changes  and unfortunately, this rule applies to Art-Piaskownica too. The time has come for changes - often difficult, but always well though-out. Some of us hve decided to spread our wings in other domains and say goodbye to this incredible place. We'd like to thank Anita, Edit, Flora, Katasiaczek, Ki, Makówka, Muma, Oliwiaen and Ula for all those years spent together on inspiring and fantastic entertainment in our Piaskownica.
We send special thanks to Nulka and Ania-Maria,who set up this place and thus founded the longest operating challenge blog in Poland.

Teraz czas na weselszą wiadomość - nie zamykamy Piaskownicy. Mamy nadzieję w dalszym ciągu inspirować i mobilizować Was do podejmowania nowych wyzwań. Część "starego" DT zostaje - Antilight, Ibi, Kobens i Monę będzie wspierać świeża krew. Dołączy do nas Humahuppa, Kasia worQshop, Magdam, Marysza, Plakatówka  oraz Sagitta. Dziewczyny mają mnóstwo cudownych pomysłów i jesteśmy pewne, że będziemy się razem świetnie bawić w Art- Piaskownicy.
But now it's time for some more cheerful news - we do not close our door. We hope still to inspire and spur your creative activities. A part of the "old" DT will continue - Antilight, Ibi, Kobens and Mona will receive support from the fresh blood. Humahuppa, Kasia worQshop, Magdam, Marysza, Plakatówka  and Sagitta are joining us. Those ladies are filled with creative ideas and we're sure to have great fun together at Art-Piaskownica.

Dzisiaj chciałbyśmy zaprosić Was do ostatniego wspólnego wyzwania - 12/12, w którym wzięły udział dziewczyny zarówno ze starego jak i nowego DT.
Today we'd like to invite you to the last challenge in which the old and the new DT worked together. Here's another part of the 12/12 Project.
Inspiracją do wyzwania w czerwcu było poniższe zdjecie oraz hasło RELAKS.
The inspiration for Junr was the photo below and the word RELAX.

A oto prace DT:
Here are our Team's creations:

Kobens


WorQshop4 komentarze:

 1. powodzenia! liczę na inspirujące wyzwania ,które porwą mnie leniwca do działania :].Kibicuję ekipie , trzymajcie się

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam za Was kciuki, jestem pewna że Art-Piaskownica nadal będzie inspirować Polskę i całą Europę :)

  Z głębi serca kibicuję i będę do Was zaglądać.
  Dziękuję za wzmiankę - ja też nie zapomnę tych kilku wspólnych lat :***

  OdpowiedzUsuń
 3. po prostu wielkie dzięki za to że byłyście!!! Mam nadzieję, że w Art- Piaskownicy nowa ekipa będzie się równie dobrze bawić co stara i będzie inspirować do działania!!! Trzymam kciuki i pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję babolce za te wspólne lata! cudownie było tworzyć to miejsce w tak fantastycznym zespole :*

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP