poniedziałek, 16 stycznia 2012

Scraplift Uli #27


Chyba wszyscy kochamy scraplifty ! Nie dość, że nie musimy kombinować, jak i co gdzie przykleić i nachlapać (bo mamy model), to na dodatek często uczymy się nowych technik scrapowych, dobierania kolorów i rozwijamy ekspresowo nasze talenty w robieniu pięknych stron scrapbookingowch!
---
I guess we all love scraplifts! Not only needn't we to worry where to glue or splash (as we have teh model to follow), but also we often learn new scrapbooking techniques, matching colours and develo our talents in creating beautiful scrapbook pages!


Dlatego też, nowym wyzwaniem na dzień dzisiejszy jest scraplift utalentowanej artystki Mörjike (niezmiernie dumnej z bycia zliftowaną na Art Piaskownicy!)
---
Therefore, our new challenge today is the scraplift of the original by talented Mörjike (proud to be lifted at Art-Piaskownica!)

A oto, co stworzyła nasza dzielna i zmotywowana ekipa Art Piaskownicowa:
---
Here's what our brave and determined Art-Piaskownica team created:
Nulka (dodam, ze to jest digi!) - it's a digi!
Zapraszam wszystkich do zabawy i zliftowania strony Mörjike na Wasz osobisty sposób! Wklejajcie linki do Waszych stron z pracami pod tym postem do 25 stycznia. Ogłoszenie wyników na najciekawszą pracę : 27 stycznia.
---
I challengeyou to join in the fun and lift Mörjike's LO in your own personal way! Link your creations here through January 25th. We'll announce the most original projects on January 27th.

Pozdrawiam,
XOXO
Ula

 
 
5 komentarzy:

 1. Ladies, you rock this challenge! Beautiful layouts, and thanks again for choosing my layout, it's a pleasure for me. :)
  Ági

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja zliftowana praca pierwsza!:)
  http://scrapfantazje.blogspot.com/2012/01/niebiesko.html
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. a czy można zrobić 2 prace??

  OdpowiedzUsuń
 4. your challenges are very original; I love the ideas!

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP