wtorek, 13 września 2011

Scraplift#25 Ibiska

Witajcie w to piękne wrześniowe popołudnie. Jakoś cicho ostatnio na naszym piaskownicowym blogu. Czas kończyć już wakacyjne leniuchowanie i zabrać się za scrapowanie. Dzisiaj zaproponuję wam do liftowania pracę Melle Séverine, która bardzo ucieszyła się, gdy pytałyśmy o pozwolenie na lift:
Welcome on this beautiful September afternoon. It's been a bit quiet on our Piaskownica blog lately. It's time to say goodbye to summer laziness and get down to some serious scrapbooking Today I propose a scraplift of this LO by Melle Severine who was very happy to answer our scraplift request: 


Przy okazji tego wyzwania miałyśmy niesamowitą przyjemność pracy na papierach sponsorowanych przez nowy sklep makowepole.eu. Dla zwycięzcy tego wyzwania przygotowana jest wspaniała nagroda - bon na zakupy w tym sklepie:

We also had the pleasure to work with papers sponsored by a new store makowepole.eu. The winner of this challenge will get a fantastic prize - a shopping coupn to the store: Oto prace wykonane na papierach sponsorowanych:
Here are our lifts on sponsored papers: 

Anna-Maria

Katasiaczek

Makówka

A oto pozostałe prace przygotowane na to wyzwanie:
and here are the rest of LOs: 

Ki

Muma

Nulka

Serdecznie zapraszam do zabawy!
You are heartily welcome to join the fun! 

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawa praca do zliftowania i piękne interpretacje! :*

    OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP