środa, 8 grudnia 2010

Graj w kolory #20

Z ogromną przyjemnością, ostatni raz w tym roku zapraszamy Was do zabawy z kolorami. Gdy zauważyłam te fantastyczne drzwi od razu zobaczyłam paletę barw do kolejnej zabawy na naszym blogu. Nie umiałam się oprzeć i pstryknęłam zdjęcie.

With great pleasure, last time this year, I'd like to bring you into th colour challenge. The moment I noticed that fantastic door I saw a colour set for our blog challenge. I just couldn't resist and took a picture.


Paleta barw jest ciepła. To kolory mlecznej czekolady, miodowej żółci okraszone turkusem i szarością.

The palette is warm, the colours are: milk chocolate and honey yellow spiced with turqouise and grey.

Tak z kolorami poradziły sobie piaskownicowe babeczki:
Here's how our Piaskownica girls managed the task:

Kobens

Makówka

Anita


Oliwiaen


Anna-Maria

Ula


Muma

Na Wasze prace czekamy do 15.12.
Miłej zabawy!

We're waiting for your creations thorugh 15th December. Have fun!

6 komentarzy:

 1. Niesamowite kolory! (Takie troszeczkę jak lutowy kit ILS który uwielbiałam ^^)
  Muszę spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obłędne prace i choć kolory jakieś takie nie moje to to co wyczarowałyście to istne cudeńka. W kartce Kobensowej jestem zakochana!

  OdpowiedzUsuń
 3. Thank you for your challenges - they are always so unusual and interesting! It is the first time I decided to participate and added my work, but I'm not sure that it completely complies with the palette (there is some greeny yellowy grey instread of grey:)). If it cannot be accepted, please, delete my link.

  OdpowiedzUsuń
 4. Thanks for your challenges ! First time for me too, i try !

  OdpowiedzUsuń
 5. Super prace!
  Chciałabym się zgłosić, ale jestem tu pierwszy raz i nie wiem jak zgłosić pracę do wyzwania w Art Piaskownicy. Pomożecie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Wejdź w taki "guzik" : Ad your link. Pod nim pojawią się trzy pola do wypełnienia. W pierwszym(URL) wpisujemy adres posta ze zdjęciami pracy, którą zgłaszamy do zabawy. W kolejnym polu wpisujemy nasz pseudonim. W ostatnim podajemy adres mailowy. I na koniec wciskamy niebieski przycisk: Next step!. Otworzy się nowe okno z wieloma kwadracikami, w których są zdjęcia zamieszczone na naszym blogu. Wybieramy tylko jedno zdjęcie-to, które ma być widoczne pod opisem wyzwania. Klikamy i gotowe.

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP