piątek, 11 czerwca 2010

Przepis na ... - wyniki

Cieszy fakt, że zechciałyście podjąć się tego nietypowego wyzwania - smuci " niedoczytanie" ... bo chyba inaczej tego nazwać się nie da :( Proszę czytajcie uważnie na przyszłość treść przepisu !!! W tym wypadku to bardzo istotne.

Zwycięzcą tej edycji zostaje arte banale. Poniżej dwie jej prace: zdjęcie i scrap. Serdecznie gratulujemy!Także pozostałym uczestnikom zabawy: Paulinie, venie7, Jaspisowej, asicy.p, dziurce, dziurkowi i kadabrze za ciekawe interpretacje.

9 komentarzy:

vena7 pisze...

Gratulacje dla arte banale,,

arte banale pisze...

Jeszcze raz ogromnie dziękuję za uznanie! Pozdrawiam szanowne jury:) i wszystkich uczestników wyzwań.

majka pisze...

Tak z ciekawości zapytam - co np jest nie tak w pracy Magialeny?
Ja widzę na moim monitorze sepie - czerń i biel w ilości niewielkiej i mężczyznę w okularach. Więc nie wiem o co chodzi...

kigabet vel Ki pisze...

zasada miała być taka, że praca jest "płaska" /rozumiem przez to jedną warstwę dopuszczalne np w pracach LO kilka warstw papieru bez żadnych odstających elementów/ ... Magialena wykonała bardo ciekawą pracę niestety zastosowała w niej elementy wypukłe - motyle ... gdyby to była praca digi zakwalifikowałaby się ...

majka pisze...

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie :)

kigabet vel Ki pisze...

proszę bardzo - zresztą kto pyta nie błądzi :)

Duś pisze...

A co do zdjęć czemu większość nie spełniała wymogów?

kigabet vel Ki pisze...

niewielu chyba doczytało do końca ten fragment - tam było napisane , że ta postać tudzież zwierzę miało być w OKULARACH !!!

Duś pisze...

aaaaa :) dziękuję za wytłumaczenie;)