wtorek, 6 października 2009

wyniki wyzwania monochromatycznego #2 - NIEBIESKI

Na tę edycję wyzwaniac monochromatycznego nadesłałyście mnóstwo fantastycznych prac, szczególnie cieszy nas obecność coraz większej ilości prac craftowych; mamy nadzieję że przy kolejnych wyzwaniach nie ucichniecie :)
Wybór był ogromnie trudny, z naszego piskownicowego głosowania trudno było wyłonić zdecydowaną zwyciężczynię - głosy rozkładały się po równo; jednak dwie osoby zyskały przewagę jednego głosu.
Niniejszym prezentujemy wyróżnione prace:

słodkie domki Ani Koniecznej

oraz niebiańskie pudełko Kasi_g


zapraszamy do obejrzenia wszystkich nadesłanych niebieskości: scrapowych prac: Tores: i , znakomita stronę Almadr, inspirujące dzieło Cynki, szkolny album Ani ze Złotego Brzegu, kartkę Jugo, lift Katharinki, stronę 'Radosny Czas',
scrap A4 Samary, scrap Skrzatki, kartkę Maretki,
oraz craftowe: anielską torbę Ani Koniecznej, filcowego kota Sweetheart, bajeczne w kolorze i formie cuda Unicatelli i fotografię Milqin.

Dziękujemy za tak liczny udział w wyzwaniu i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych.

3 komentarze:

 1. ale miło zobaczyć u was swoją pracę:)
  dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, bardzo dziękuję:)
  Wiecie co, pudełko (wraz z zawartością) zostało podarowane 9-latce. Mamie 9-latki podobało się bardzo, a tata stwierdził "waste of time" ("strata czasu", oczywiście z przekąsem; nie była to złośliwość). Ale chyba tak jest, że dla 99 proc. populacji facetów jest to rzeczywiście "waste of time". No to mają problem, bo ja nie mam. Ja mam samą radochę. Dzięki art-piaskownico:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje !!!
  super prace. pudełko jest superowe! i oczywiście żadne tam "waste of time" ale raczej bym rzekła " i'm loving it ;-)
  xoxo
  a.

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP