niedziela, 30 sierpnia 2009

.: uwaga :. KONKURS!!!

"WAKACJE W KLIMACIE..." no właśnie, w jakim? To już zależy tylko od Waszej inwencji... może to być scrap z nadmorskim zdjęciem, może poduszeczka z lawendą, którą zebrałyście na wyjeździe, może kartka w klimacie wspinaczek górskich, może pudełko na pamiątki z podróży zagranicznej, folklorystyczna ramka, albo mobil stworzony z wakacyjnych znalezisk - forma pracy jest dowolona, liczy się oddanie nastroju miejsca, chwili.

Na najbardziej klimatyczną craftową pracę czekamy do 19 września. Zdjęcia prosimy przesyłać na piaskownicowy e-mail: artpiaskownica@gmail.com
prosimy o niepublikowanie prac na swoich blogach przed 20 września!

Nagrodą dla wyłonionego przez głosowanie zwycięzcy będzie kwota 50 zł. do zrealizowania w sklepie I lowe SCRAP!!!20 września wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na blogu art-piaskownica i od tego momentu przez tydzień macie czas na głosowanie na Waszym zdaniem tę najbardziej klimatyczną (komentarze anonimowe nie będa brane pod uwagę).
28 września ogłosimy na blogu zwycięzcę konkursu wybranego przez Was. Oprócz oficjalnego głosowanie odbędzie się jeszce jedno-wewnątrz piaskownicowe; osoba która zostanie wybrana przez nasza załogę otrzyma nagrodę niespodziankę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękujemy że jesteś z nami :) baw się dobrze w naszej "piaskownicy" - załoga AP